Ana sayfa İnternet BTK Açıkladı: internet Kesintileri internetle Alakalı!

BTK Açıkladı: internet Kesintileri internetle Alakalı!

PAYLAŞ
BTK Açıkladı: internet Kesintileri internetle Alakalı!

Son günlerde yaşanan internet kesintileri ve sosyal medya erişim yasakları ile ilgili BTK Açıkladı: internet Kesintileri internetle Alakalı. İşte o açıklamanın detayları.

Dün gece yaşanan internet kesintileri ile ilgili haberimizi şuradan okuyabilirsiniz. Saat 01:30 itibari ile başlayan sosyal medya kesintileri sonrasında engel olarak karşımıza çıktı. Bu engellemelerin hemen ardından ise Türkiye geneli internet kesintileri yaşandı. Facebook, Twitter, Youtube ve zaman zaman Whatsapp erişimleri kesindi.

Yaşanan kesintiler sonrasında BTK tarafından açıklama yapıldı. BTK konu ile alakalı, Türkiye genelinde yaşanan bu sorun engellemelerden dolayı değil, internetle alakalı dedi.

BTK Açıkladı: internet Kesintileri internetle Alakalı!

Kısacası internet kesintileri, internetle alakalı açıklamasını yaptı. Ayrıca bir habere göre BTK konu ile ilgili olarak herhangi bir erişim yasağı yapılmadığı ve yaşanan sıkıntıların mobil operatörlerde teknik bazlı bir sorun olduğunu açıkladı.

Daha sonrasında Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamalar da ise, tüm bunların tedbir amaçlı olduğuna dair açıklama yapıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.