Ana sayfa Uygulama Bu Yıl içerisinde Whatsapp’a Gelecek Özellikler

Bu Yıl içerisinde Whatsapp’a Gelecek Özellikler

PAYLAŞ

Facebook’un satın almasıyla karşımıza yenilikler ile çıkan Whatsapp’ta bir takım değişiklikler daha yapılacak. Whatsapp’a Gelecek Özellikler haberimizde.

Birçok yenilik ile 2016 yılında kullanıcılarının karşısına çıkan ve yenilikleri devam ettirecek olan popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, iddialı yenilikler ile karşımıza çıkacak. Bu zamana kadar en çok merak edilen yenilikler ise 2016 yılı içerisinde getirilecek. 1 Milyardan fazla kullanıcıya sahip olan ve her gün daha da artan kitlesine, sürekli yenilikler ile daha iyi bir hizmet sunmak isteyen Whatsapp, tabii ki bu yenilikleri getirmek içinde kolları sıvamış durumda. Son zamanlarda sesli arama, web.whatsapp ve sohbetlere yıldız ekleme gibi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkan hızlı bir şekilde yenilik getirmeye devam ediyor.

Özellikle bu zamana kadar niye yapılmadı acaba ? diye düşünülen birçok yenilik aslında yolda, yani kısa zaman sonunda karşımıza çıkacak. Sesli arama özelliği ile, birçok kullanıcının gönlünü bir kez daha fetheden Whatsapp, bu senenin ortalarına doğru yeni özelliği, videolu görüşmeyi de sunacak. Yıllık ücreti de kaldırarak, daha fazla kitleyi hedefleyen Whatsapp’ın, aşağıdaki yenilikleri getirmesi ve hızlı bir büyüme kaydetmesi bekleniyor.

İşte Bu Yıl içerisinde Whatsapp’a Gelecek Özellikler ;

Videolu görüşme : Kullanıcıların bu zamana kadar, en çok beklediği özelliklerden bir tanesi. Neden Whatsapp’da sesli görüşme var da, Videolu görüşme yok diye düşünebilirsiniz. Ancak Whatsapp’ı Facebook’un satın alması ile beraber aslında hedeflenen, gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasından daha çok, kaliteli bir mesajlaşma uygulaması. Bu anlamda altyapılarını daha da iyileştiren Whatsapp, Videolu görüşme özelliğini altyapısını güçlendirdiğinde getirecek. Ancak tahmin edilen tarihlere baktığımız zaman bu yıl içerisinde bizi sürpriz bekliyor.

Hızlı ve Sade Tasarım : Whatsapp 2016 yılına girmemiz ile beraber aslında tamamen tasarıma ve daha da hızlı olmasına yönelik bir takım güncellemeler getirdi. Bu güncellemeler yıl boyunca devam ederek karşımıza daha hızlı ve daha gelişmiş olarak çıkacak.

Resim düzenleme : Whatsapp’dan arkadaşlarımıza bir fotoğraf gönderdiğimiz zaman boyutunu vs. değiştirebiliyoruz. Ancak buna hiçbir şekilde efekt ekleyemiyoruz. Yıl içerisinde yapılacak bir güncelleme ile resim düzenleme anlamında da güncellemeler yapılacak.

Geliştirilmiş 3D Touch (iOS) Kullanımı : iPhone kullanıcılarını sevindirecek bir haber verelim. Artık Whatsapp kullanırken 3D Touch’u daha da fazla kullanacağız. Bunun sebebi ise kısa zaman sonra yapılacak bir güncelleme ile geliştirilmiş 3D Touch kullanımı. Mesajlarda, Resimlerde, Kullanıcılara bakarken vs. 3D Touch sıkça karşımıza çıkacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.