Ana sayfa Akıllı Telefon Çıkması Merakla Beklenen 6 Akıllı Telefon

Çıkması Merakla Beklenen 6 Akıllı Telefon

PAYLAŞ

Bu zamana kadar birçok akıllı telefon hakkında iddia ve haberleri sizlerle paylaştık. İşte Çıkması Merakla Beklenen 6 Akıllı Telefon listesi.

Yeni yıla ile girmemiz ile beraber Akıllı telefon savaşları da başlamış oldu.
Apple, HTC, Samsung ve LG başta olmak üzere birçok akıllı telefon üreticisi yeni telefonları için hazırlanıyor. Günlük yaşamda önemli bir yere sahip olan Akıllı Telefonlara her sene daha farklı özellikler eklenerek, kullanıcıların beğenisine sunan firmalar 2016 yılı için büyük hazırlıklar başladı, hatta birçok firma kısa zaman sonunda yeni cihazlarını piyasaya sürecek. Apple’in sektöre yeni özellikler ile sunacağı iPhone, Samsung’un arayüzünde yapacağı güncellemeler ile çıkaracağı Galaxy S7 ve LG’nin çift arka kamerayla karşımıza çıkması beklenen G4 modeli, bu sene sektörde önemli bir yere sahip olacak. Firmaların bu senenin “Amiral Gemisi” olmaya aday cihazlar arasında işte Yılın en çok beklenen Akıllı Telefon Listesi ;

Su Geçirmez, Çift Hoparlörlü Apple iPhone 7

iPhone 7

Apple’ın en çok merak edilen Akıllı cihazlarından iPhone 7 modelinde, farklı özellikler karşımıza çıkabilir. Eylül ayında yapacağı lansman da yeni cihazını tanıtması beklediğimiz Apple, en çok beklenen özellikleriyle karşımıza çıkacak. Biliyorsunuz ki, Apple bu zamana kadar sadece Apple watch modellerinde su geçirmez sertifikasına sahip. iPhone 6s su’ya dayanıklı olsa da, Apple bu konuda herhangi bir iddia ortaya atmadan, su geçirmez olduğunu vs. vurgulamadan cihazı piyasaya sundu. iPhone 7 ile beraber su geçirmezlik ilk beklenen özellik arasında. Bunun yanı sıra bir de cihazlarda kulaklık girişinin kaldırılacağı ve bunun yerine, kulaklık girişine de hoparlör koyulacağı iddia ediliyor. Apple iPhone 7 çift hoparlör, Su geçirmez ve Kulaklık girişi olmadan karşımıza çıkabilir.

Yılın En Performanslısı : Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7
Samsung tarafında 2015 yılında birçok yenilik kullanıcıların karşısına çıktı. Cihazların da yüksek model işlemcilere ve yüksek kapasite RAM’e yer veren Samsung maalesef ki bu zamana kadar kasma sorunuyla karşılaştı. Buna çözüm olarak, Samsung, Galaxy S7’de arayüz de yenilikler yapılabilir. Ayrıca AnTuTu değerleri açıklanan Samsung Galaxy S7 sektörün en yüksek performansa sahip cihazı olarak karşımıza çıkacak. Galaxy S7, kısa zaman sonunda tanıtılacak. Galaxy S7 ile ilgili detaylara ulaşmak isterseniz, buradaki haberimize tıklayabilirsiniz.

Çift Kamera, Farklı Dizayna Sahip LG G5

LG G5LG, bu zamana kadar birçok cihazında performans ve kamera konusuna büyük önem verdi. 2015 yılında kullanıcıların karşısına çıkan LG G4 ile beraber beklenenden daha iyi bir kamera karşımıza çıkmıştı. LG G5’te çift arka kamera ve farklı tasarım kullanıcıların karşısına çıkacak. Daha öncesinde HTC One M8 ile karşımıza çıkan ve tek kamera şeklinde çalışan çift kamera tasarımı, LG G5’te karşımıza çıkabilir. Ayrıca tüm bunların yanı sıra, ses tuşlarının da G4 modeline göre arka tarafta değil de yanda bulunacağı söyleniyor. LG G5 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz buradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

1.55 Micron Piksel Sensöre Sahip HTC One M10

HTC One M10HTC tarafında One M8 ile beraber ciddi derecede satışlarda düşüş yaşadı, ancak bu düşüşü One M9 ile beraber arttırdı. Yaşadığı düşüşler ve yaptığı hatalardan ders alan firma, yeni model akıllı telefonu One M10’u üstün özelliklere sahip kamerayla piyasaya çıkaracak. HTC One M10’un en önemli özelliklerinden birisinin 1.55 micron piksele sahip sensör olduğunu söyleyebiliriz. HTC’nin yeni cihazında yer vereceği bu sensör ile beraber kullanıcılar düşüş ışıkta bile rakiplerine göre çok daha kaliteli fotoğraflar çekebilecek. 

iPhone 5s ile iPhone 6’nın güçlerinin birleşeceği : iPhone 5se

iPhone 5seBu zamana kadar Apple tarafında birçok iddia ortaya atıldı, Apple tarafındaki birçok iddiayı sizlerle paylaştık. iPhone 5se isimli yeni akıllı telefonuyla kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Apple, farklı bir taktik izleyerek, satış rekorları kırdığı ve Tasarımıyla dikkat çeken iPhone 5s ile özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılayan iPhone 6’yı harmanlayarak, iPhone 5se‘yi tanıtacak. iPhone 5se‘de en dikkat çekici özelliklerden biriside, cihazın iPhone 5s kasasının gelişmiş versiyonuyla karşımıza çıkacak olması ve bunun yanı sıra özelliklerin de iPhone 6’ya yakın olması. Apple’ın merakla beklenen yeni model cihazı iPhone 5se, yeni iPad Air ile beraber tanıtılacak.

Ram’de Artış, Kamerada Büyük yenilik : Microsoft Surface Phone

Microsoft Surface
Microsoft, aslında akıllı telefon sektöründe etkinliliğini yavaş yavaş yitiriyor. Ancak bunu bildiği halde, umut dünyasında takılan Microsoft, Windows Phone kullanıcı sayısının az olmasına  aldırış etmeden yeni akıllı telefonu Microsoft Surface Phone’ yakında çıkarıcak. Surface Phone ile beraber Hızlı şarj, 21 MegaPiksel kamera, 4 GB Ram ve QHD ekran gibi özelliklere yer verilmesi beklenen Microsoft Surface Phone, en çok merak edilen Akıllı telefonlar listesinde yer alıyor. Cihaz’da beklenen bu özellikler gerçekleşirse, Microsoft’un satışlarında ve hisselerinde ciddi derecede artış olabilir.

Etiketler : #Akıllı Telefon, #Merakla Beklenen 6 Akıllı Telefon

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.