Ana sayfa Akıllı Telefon Bugattiye Özel Chronos Akıllı Telefon!

Bugattiye Özel Chronos Akıllı Telefon!

PAYLAŞ

Lüks spor otomobilleri ile oldukça dikkat çeken Bugattiye Özel Chronos Akıllı Telefon tasarımları yayınlandı. Tasarımlar oldukça ilgi çekici.

Lüks otomobil markası Bugatti için yapılmış konsept telefon Chronos tasarımıyla dikkat çekiyor. Konsept telefonlar üstünde çok başarılı işler gerçekleştiren tasarımcı Mladen Miliç, Bugatti gibi lüks bir firmaya telefon yaptı. Artık otomobil üreticilerinden telefon haberlerini çok sık duyacağız. Lüks araba denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Bugatti’nin telefon çıkarması sizce nasıl olurdu?

Konsept telefonlar üzerinde başarılı çalışmalarda bulunan tasarımcı Mladen Miliç, hayalinde bulunan Bugatti akıllı telefon konsepti Chronos’u paylaştı. Bu telefon tasarımsal olarak Asus Z2 Poseidon’u anımsatsa da başarılı tasarımcı hem kendi fikirlerini hem de Bugatti’ye yakışır bir tasarımı ortaya koymuş. Telefonun arka kısmında kameranın hemen altında Bugatti’nin logosu yer alıyor. Başarılı tasarımcı telefonu ilk elinize aldığınızda ergonomik bir his yaratmak amacıyla tasarımını kavisli bir gövdeden yana tercih etmiş.

Bugattiye Özel Chronos Akıllı Telefon!

Şimdi ise Bugatti’ye yakışır Chronos’un özelliklerinden bahsedelim. Chronos’ta ilk özellik olarak 2.5D cam özelliğe sahip Quad HD çözünürlüğünde 5.5 inçlik IPS LCD ekran yer almakta. 4 GB RAM ve 256 GB’a kadar artırılabilen 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Telefonun bataryası ise muhteşem görünüyor. Tam 4020mAh değerinde bataryaya sahip olan konsept modelde C tipi USB bağlantısı yer alıyor. Telefonun ön kısmında 23 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alırken arka kısımda ise 16 Megapiksel çözünürlükte bir kamera yer alıyor.

Chronos Akıllı Telefon 2

Ayrıca kablosuz şarj, parmak izi sensörü ve suya dayanıklı IP68 sertifikası ile birlikte telefon oldukça göz kamaştırıyor. Bugatti’ye yakışır bir telefon olmuş diyebiliriz. Türkiye’de satışa sunulacak olsa en az 5 bin dolar etiket fiyatı olur diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.