Ana sayfa İnternet Bugün internet Neden Yavaşladı? işte Detayları!

Bugün internet Neden Yavaşladı? işte Detayları!

PAYLAŞ

Bugün itibari ile internet kullanıcıları arama motoru internet yavaşlığı ile karşılaştı. Bugün internet Neden Yavaşladı? İnternet Bugün Neden Yavaşladı

Türkiye saati ile 14:30 itibari ile, Alphabet servisleri, Google, Youtube, Gmail vs. gibi servisler başta olmak üzere internette yavaşlamalar oldu. Hatta bir çok kullanıcı örneğin Youtube giriş yaptığında video izleyememe, videoların yüklenmeme problemleri ile karşılaştı.

Türkiye de bu hizmetler deki yavaşlık 14:30’dan bu yana kullanıcıların karşısına çıktı. Bir çok kullanıcı Google servisleri başta olmak üzere bir çok internet sitesine giriş yapamadı. Forum sitelerinde kullanıcıların şikayetleri üzerine görüldü ki, tüm Türkiye genelinde bu problem yaşanıyor. Özellikle Alphabet hizmetlerindeki bu yavaşlık konusunda herhangi bir resmi açıklama yok. Ancak bu yavaşlık problemi ile karşılaşanların sorduğu sorular karşısına aldıkları cevap “sistemsel bakım çalışmaları” yapılıyor oldu. 14:30 itibari ile internetteki yavaşlık yeni yeni düzeliyor.

Bir çok kullanıcı sorunun çözüldüğünü belirtirken, bazı kesimlerde hala erişim problemi vs. yaşanıyor. Tahmini bir saat vs. vermek yanlış olabilir. Ancak bu sorunların en kısa zaman sonunda çözüleceğini söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.