Ana sayfa Akıllı Saat Burger King Apple Watch Uygulamasıyla 5 Adımda Sipariş

Burger King Apple Watch Uygulamasıyla 5 Adımda Sipariş

PAYLAŞ

Apple Watch üzerinden Burger King Siparişi Vermek oldukça basit bir hale getiildi. Burger King Watch uygulaması ile beraber 5 adımda sipariş verin !

Giyilebilir teknolojiler arasında yer alan ve en çok kullanılanları, Hiç şüphesiz ki akıllı saatler. Apple, Akıllı saatlerdeki anlayışı bir kademe daha yukarı çıkarıp Watch’u üretti. Apple’ın akıllı saati Apple Watch her geçen gün bir yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Diğer akıllı saatlere göre, AppStore’daki birçok uygulamayı desteklemesiyle rakiplerine fark atıyor. Cihaz her geçen gün yeni bir uygulamayı sunuyor. Apple Watch kısa zaman önce Burger King uygulamasıyla kullanıcıların karşısına çıktı.

Burger King Uygulamasıyla Sadece 5 Adımda Yemek Siparişi !

Apple Watch‘lara indirilebilen Burger King uygulaması ile beraber kullanıcılar sadece 5 adımda bulundukları konumlara yemek siparişi verebiiyor. Burger King, iOS uygulamasını güncelleyerek, Watch desteğini getirdi. Böylelikle çok kolay bir şekilde iPhone’u yerinden bile oynatmadan sipariş verebiliyoruz. 5 Adımda siparişin en önemli kısmı ise, Adres ve Menüler. Firma bunun içinde favori menü ve favori adres gibi seçenekler getirmiş. Böylece 5 adımda kolayca sipariş veriliyor.

burgerking 5 adimda yemek siparişi

Burger King gibi uluslararası bir firmanın Apple Watch desteği vermesi ile beraber kısa zaman sonra birçok firmanın Apple Watch desteği vermesi bekleniyor. Ayrıca büyük firmaların bu tarz girişimler ile beraber yemeksepeti tarzı uygulamalar üzerindenverilen siparişler de azalacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.