Ana sayfa Sinema Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Türkçe Fragmanı Yayınlandı

Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Türkçe Fragmanı Yayınlandı

PAYLAŞ

Buz Devri Serisinin 5. Filmi Büyük Çarpışma için geri sayım başladı, Buz Devri 5 Büyük Çarpışma’nın Türkçe Fragmanı Yayınlandı !

Sadece çocukların değil, 7’den 77’ye herkesin severek izlediği Buz Devri’nin 5. filmi 5 Temmuz 2016 tarihinde sinemada izleyicileriyle buluşacak. Buz Devri’nin 5. filmi “Büyük Çarpışma” filminin Türkçe fragmanı da geçtiğimiz gün youtube’da yayınlandı. Buz Devri Büyük çarpışma ile beraber toplamda 4 animasyon serisi, hem çocuklar tarafından hemde büyükler tarafından olumlu yorumlanmıştı. Serinin yeni filmi için Türkçe fragman yayınlandı. Türkçe fragmanın yayınlanması ile beraber bizleri birçok sürprizin beklediğinide burdan duyuralım. Serinin 5.filminde Manny’i Ali Poyrazoğlu, Sid karakterini ise Yekta Koparan seslendiriyor. Serinin tümünü izleyenler Diego karakterinin bu fragmandaki sesinin farklı olduğunu anlamıştır. Normalde Diego, Haluk Bilginer tarafından türkçe dublajlı bir şekilde karşımıza çıkıyordu. Ancak Haluk Bilginer’in seslendirmenin yapılacağı sıralarda yurtdışında olması nedeniyle sadece Fragmanda, Hakan Vanlı, Diegoya ses veriyor. Filmde ise Diego’yu yine Haluk Bilginer seslendirecek. 15 Temmuz 2016’da beyaz perde de takipçileriyle buluşacak olan Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma şimdiden sosyal medya da hayranları tarafından konuşulmaya ve dedikoduları yapılmaya başlanmış.

Buz devri 5

Ayrıca tüm bunların yanı sıra, Serinin en başından bu yana yönetmen koltuğundaki Carlos Saldanha bir önceki seride olduğu gibi bu seride de koltuğunu Mike Thurmeir’e bırakmış. Çocukların, öğrenerek yetişkinlerin ise öğrenerek izlediği Buz Devri serisinin 5. filmi Büyük Çarpışmanın ilk fragmanında anladığımız kadarıyla eğlenceli ve bol maceralı bir film bizleri bekliyor olucak. Hep beraber 15 temmuz‘da göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.