Ana sayfa Apple Çalışanlarına En Çok Güven Veren Şirket : Apple

Çalışanlarına En Çok Güven Veren Şirket : Apple

PAYLAŞ

İsviçre bankası UBS teknoloji firmalarıyla bir anket gerçekleştirdi ve sonuçlara göre de gelecekle ilgili en umutlu olanlar Apple çalışanları çıktı. Yapılan memnuniyet anketinde sektörden başka firmalar da var.

Çoğu zaman üretim sürecindeki işçilerin şikayetleri ile gündeme gelen Apple, merkezi yani Amerika’daki çalışanları tarafından çok seviliyor. Apple’ın hizmet kategorisinde yer alan çalışanlar firmadan oldukça memnun ve geleceğe umutla bakıyor. Görünen o ki Apple çalışanları iPhone satışlarıyla güçlü bir yıl geçiren firmaya bardağın dolu tarafından bakıyor. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus geride bıraktığımız senede büyük başarılara imza atmıştı. Halen daha ciddi satış rakamlarına sahip olan şirket, her yıl başarısını katlayarak sürdürüyor. Sektördeki diğer akıllı telefon üreticilerinin aksine Apple’da kayda değer bir ivmelenme. Satış rakamları ve diğer sektörel verilerle ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz Analiz : Samsung Batıyor, Apple ve Xiaomi Yükselişte! başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tim Cook

Ankette çeşitli kategoriler yer aldı ve Apple yönetim takımı arasında çalışanlardan en yüksek puanı ise Tim Cook aldı. Aslında beklenen sonuç da buydu ve görünen o ki Apple çalışanları patronlarınu oldukça seviyor.

Bu ankette Apple’ın ardından NetApp, Cognizant, Accenture, HP ve IBM geldi. Ancak tabii Apple operasyonlarında yer alan her aşamadaki çalışanları dikkate almak gerek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.