Ana sayfa Oyun Call of Duty Advanced Warfare’dan Büyük Çıkış

Call of Duty Advanced Warfare’dan Büyük Çıkış

PAYLAŞ

Önceki hafta satışa sunulan ve tüm dünyanın merakla beklediği Call of Duty serisinin son oyunu Advanced Warfare satış rekorları kırdı. Call of Duty serisinin 11. oyunu olan Advanced Warfare’ın 2 Mayıs 2014 tarihinde ilk fragmanı yayınlanmıştı.

Microsoft Windows, Xbox One ve Play Station 4 sürümleri yayınlanan oyun beklentileri fazlasıyla karşılamış durumda. Şu an dünya üzerinde en çok satılan oyun olarak gösterilen Call of Duty Advanced Warfare, İngiltere’de ilk sırayı aldı. Oyunun  ana senaryosu 2054 yılında geçiyor. Teröristlerin topyekün olarak 5 kıtayı nükleer silahlarla tehdit etmesi ve ele geçirmesi mücadelesi üzerine  kurulu bir şekilde doyurucu bir senaryo hazırlanmış. Önceki serilere göre oldukça gelişmiş silahlar kullanılıyor.

195872

Call of Duty Advanced Warfare‘ın 1 hafta içerisinde satış patlaması yapması bundan sonraki süreç konusunda da belirleyici fikirler sunuyor. Oyun Türkiye’de 200 TL  civarında satışa sunulmuş durumda. Oyunun güncel fragmanını bir önceki yazımızda izleyebilirsiniz. Call of Duty : Advanced Warfare’den Yepyeni Video

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.