Ana sayfa Oyun Candy Crush Güncellendi Yenilikler : Rüyalar Alemi ve Ay Tutulması

Candy Crush Güncellendi Yenilikler : Rüyalar Alemi ve Ay Tutulması

PAYLAŞ

Son dönemlerin en bilinen mobil oyunu Candy Crush Saga güncellendi. Bu sabah App Store Türkiye’de yayınlanan güncelleştirme ile birlikte oyuna yeni bir özellik eklendi.

Kullanıcıların artık oldukça yüksek seviyelere ulaşması ve yeni başlayanların rekabet etmesinin zorlaşması düşünülerek ve oyuna farklı bir dinamik katmak için hazırlanan bu yeniliğin adı Rüyalar Alemi. Orijinal adı Dreamworld olan bu yenilikte oyunda yeni bir oda açılıyor.

Söz konusu bu yeni odada Odus olarak adlandırılan bir baykuş bize eşlik ediyor. Ay Tutulması modunda oldukça işimize yarayan Odus, ekranın sol alt köşesinde Ay’ın üzerinde duruyor. Ay’ın iki tarafında oyundaki şekerlerden rastgele ikisi bulunuyor. Ve biz bu şekelerden birini daha fazla yok edersek, Odus devriliyor oyun bitiyor. Yani klasik oyun modundaki hamle sınırı önceliği bu modda arkaplana atılmış durumda.

Eğer Odus’un üzerinde bulunduğu Ay’ın ucundaki şekerleri dengeli şekilde patlatabilirsek bir süre sonra oyunda özel bir gücümüz oluyor ve bu gücü sıkıştığımız bir anda kullanarak ekrandaki şekerlerin çoğunu yok etmiş oluyoruz.

Odus ve Ay Tutulması moduna ait ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz.

candy-crush-saga-odus-baykus-ve-ruyalar-odasi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.