Ana sayfa Oyun Canlı Yayında Soyunan Yayıncı Yeniden Banlandı!

Canlı Yayında Soyunan Yayıncı Yeniden Banlandı!

PAYLAŞ
Canlı Yayında Soyunan Yayıncı Yeniden Banlandı

Popüler canlı yayın platformunda Canlı Yayında Soyunan Yayıncı Yeniden Banlandı! İlk ban olayından ders almayan yayıncı yine soyundu ve yine banlandı.

Twitch ve diğer canlı yayın platformlarında bir çok olay karşımıza çıkıyor. Ancak bu olaylar arasında neredeyse her ay karşımıza çıkanlardan olan, canlı yayında soyunma olayları. Geçtiğimiz aylar da canlı yayın sırasında soyunarak anında banlanan kadın yayıncı yeniden aynı hataya düştü ve yine banlandı.

Canlı yayında yaşanan ilginç olay, kadının önce üstündeki kazağı çıkarması, daha sonrasında ise üstündeki tişörtü çıkarmak istemesi ile başladı. Daha önce de karşımıza bu tarz bir olayla çıkan yayıncının alkol kullanarak canlı yayın yaptığı söyleniyordu. İlk ban olayından sonra çok kısa zaman geçmemesine rağmen yayıncının aynı hatayı yapması yine ban getirdi.

Canlı Yayında Soyunan Yayıncı Yeniden Banlandı!

World Of WarCraft başta olmak üzere bir çok oyunda canlı yayın yapan yayıncının, kurallara uymaması sonrasında ban yemesi sosyal medya da gündeme otururken, bir çok kullanıcı Twitch’in kurallarına sadık kaldığını hatırlattı. Lakin Twitch, platformun bozulmaması adına sadece oyun yayınları yapılmasını istiyor ve bu bağlamda kurallar koyuyor. Bu kurallara koymayan yayıncılar ise anında banlanıyor.

canli

İzleyicilerin göğüsünü aç mesajları sonrasında Chat tarafında mesaj yağmurunun başlaması sonrasında yayıncı tereddüt etmeden Tamam dedi ve üstündeki tişörtü kaldırdı. Olay bu noktaya gelince de yayıncı 2. defa banlanmış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.