Ana sayfa Giyilebilir Teknolojiler Casio Akıllı Saat Pazarına Giriyor!

Casio Akıllı Saat Pazarına Giriyor!

PAYLAŞ

Sınavlarda yardımcımız olan, çoğu zaman hocalarımıza bu yüzden yakalandığımız dayanıklı, fonksiyonel ve kullanan kişiye mühendis olma garantisi veren Casio saatleri hepimiz hatırlarız. Fakat günümüz dünyası o kadar renklendi ve dijitalleşti ki, hiçbir köklü firma bu değişime kayıtsız kalamıyor. Öyle ki, Casio’dan gelen son duyumlara göre Casio da akıllı saat pazarından kendine pay almak için hazırlanıyor.

Wall Street Journal’da çıkan habere göre Uzak Doğu firması Casio, akıllı saat sektörüne giriş yapmak üzere. Şirketin yeni CEO’su Kazuhiro ile yeni adımlar atmaya başlayan ve üzerinden tozları silken Casio, eski prensiplerine sadık kalarak muhteşem ötesi bir akıllı saat hazırlamanın ve kullanıcıyla buluşturmanın hazırlığı içerisinde.

Kullanıcı açısından dört dörtlük bir saat olacağı ve bir saat hissi vermesinin yanı sıra bir saatten fazlası olacağı belirtilen akıllı saatin ucuz olacağı maalesef söylentiler arasında değil. Apple gibi bir fiyatlandırma politikası ile yola çıkacak olan Casio’nun umarız ki kısa zaman içerisinde akıllı saati tüm ülkeler ile buluşur ve geçmişi yeniden yaşamak için gece kuyruklarda sabahlarız. Bakalım, IFA’da tanıtılacak mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.