Ana sayfa Sektörden Casper Her 100 Paylaşıma 1 Bilgisayar Hediye Ediyor

Casper Her 100 Paylaşıma 1 Bilgisayar Hediye Ediyor

PAYLAŞ
Casper Her 100 Paylaşıma 1 Bilgisayar Hediye

Casper’dan maddi durumu yetersiz olan çocukları yılbaşında sevindirecek bir kampanya geldi. Casper Her 100 Paylaşıma 1 Bilgisayar Hediye Ediyor!

Casper tarafından başlatılan kampanya ile her 100 paylaşım için bir çocuğa bilgisayar veya tablet hediye edilecek. Böylelikle genç nesillerin bu tarz teknolojik aletlerle tanışması sağlanmış olacak. Yerli gurur sloganıyla akıllı telefon, bilgisayar ve televizyon gibi ürünlerle karşımıza çıkan Casper büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

TOÇEV ile beraber hazırlanan ve başlatılan kampanya ile beraber Casper’in paylaştığı bir görseli sosyal medya üzerinden paylaşmanız sonrasında bir çocuğun bilgisayar ya da tablet sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Maddi durumu olmayan çocukların teknolojiyle tanışması sağlanacak kampanya da, her 100 paylaşım da bir bilgisayar hediye edilecek. Tek koşul ise #PaylastıkçaKazandır hashtag’i aracılığıyla belirtilen görseli paylaşmak.

Casper Her 100 Paylaşıma 1 Bilgisayar Hediye Ediyor!

Mutlu Çocuklar Ağacı ismiyle başlatılan kampanya bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. Kampanya bu zamana kadar amacına ulaştı. Zaten bu sene için herhangi bir şart vs. yok. Sadece belirtilen hashtag aracılığıyla paylaşımda bulunmak gerekiyor.

Görselde yapılan açıklamaya baktığımız zaman “Bu Mutlu Çocuklar ağacı görselini #paylaştıkçakazandır hashtagi ile her 100 paylaşımınıza çocuklara 1 Casper Bilgisayar veya Tablet hediye” diyor. TOÇEV ile beraber yürütülen kampanya, 31 aralık 2016 tarihine kadar devam edecek.

Sizde bu anlamlı kampanyaya destek vermek için, aşağıda yer alan görseli #paylaştıkçakazandır hashtagi ile paylaşın, çocukların sevinmesine katkıda bulunun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.