Ana sayfa Sinema Cem Yılmaz “Deli Aşk” ile Geliyor!

Cem Yılmaz “Deli Aşk” ile Geliyor!

PAYLAŞ
Cem Yılmaz “Deli Aşk” ile Geliyor!

Sürpriz üstüne Sürpriz! Geçtiğimiz günler de G.O.R.A 2 açıklamaları sonrasında Cem Yılmaz “Deli Aşk” ile Geliyor! İşte detaylar.

Geçtiğimiz günler de Cem Yılmaz’ın yılların eskitemediği G.O.R.A’yı 2.siyle karşımıza çıkaracağı söylentileri yayınlanmıştı. GORA ve AROG gibi önemli yapıtlarla karşımıza çıkan ünlü komedyen yeni film sürprizini duyurdu. GORA filminin sevilen karakterlerinden Arif ve 216’nın fotoğrafını paylaşarak bu yaz bu filmi yazıyorum sözlerini kullanmıştı.

Cem Yılmaz’ın bu söylemleri sonrasında beklentiler daha da büyüdü, sosyal medya GORA 2’yi beklemeye başladı. Cem Yılmaz daha sonrasında Twitter üzerinden bir Tweet attı. Twitter üzerinden takipçilerine yeni sürprizini açıkladı.

Cem Yılmaz “Deli Aşk” ile Geliyor!

Cem Yılmaz, “Mart 2017’de seyirciyle buluşacak filmimiz! Kaman Kardeşlerden Deli Aşk’ın çekimleri haftaya başlıyor” sözlerini kullandı. Bu sözleri sonrasında sosyal medya hesaplarındaki takipçiler de Cem Yılmaz’la etkileşimi daha da arttırdı.

Deli Aşk isimli film ile 2017‘nin Mart ayında izleyici ile buluşacak komedyen, hayranlarını bir hayli sevindirdi. Cem Yılmaz tarafından Tatlı, serseri bir komedi fimi olarak tanımlanan Deli Aşk, daha önceki film kadrolarından alıştığımız, tanıdık simalarla karşımıza çıkacak. Yeni yılın ilk çeyreğinde izleyici ile beyaz perde de buluşacak olan Deli Aşk filminin önümüzdeki aylar da fragmanı yayınlanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.