Ana sayfa Donanım Chromecast Ultra Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Chromecast Ultra Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Chromecast Ultra Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Google’ın bugün ki etkinliği nihayet gerçekleşti. Etkinlikte en dikkat çekenlerden bir tanesi olan Chromecast Ultra Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Bu zamana kadar bir çok stream cihazını gördük. Ancak Chromecast hem ilk olmak özelliğini taşıyor hemde altında Google imzası bulunuyor. Cihazın ilk versiyonundan sonra 2. versiyonu bir hayli dikkat çekmişti.

Ancak yeni nasıl televizyonların incelmesi ile beraber Chromecast tarafında da sıkıntılar olmuştu. Cihaz arkasına yerleştirmek zor olabiliyordu. Bunun için ek aparatlar satılıyordu, Google buna dur dedi. Google Pixel etkinliğinde tanıtılan Chromecast Ultra bu anlamda daha ince yapısıyla karşımıza çıkıyor. HDR ve 4K destekli olması bu cihazın en popüler özelliklerinden birisi. HDR desteğinin gelmesi ile beraber özellikle de film izlemek daha keyifli bir hale gelecek. Tabii ki internet hızınızın belli oranda iyi olması lazım.

Chromecast Ultra Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu! 

Hem daha ince yapıda hem de 4K çözünürlüklü videoları, filmleri vs. daha hızlı bir şekilde cihazlarınız arasında aktarabiliyor. netFlix’in gelişmesi dolayısıyla cihaza da yaramış durumda. Lakin yeni model chromecast ultra, hem hızlı olması hem de filmleri,dizileri daha iyi bir şekilde aktarması ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Chromecast ultra fiyatını merak edenler için şu anda belirli satış sitelerinde de dahil olmak üzere toplam da 16 ülke de satışa çıkacak. Chromecast ultra’nın 69 dolar’dan satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Cihaz kasım ayında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.