Ana sayfa Akıllı Telefon Çift SIM Kartlı Galaxy Note 4 Göründü

Çift SIM Kartlı Galaxy Note 4 Göründü

PAYLAŞ

Samsung’un dev phableti Galaxy Note 4, çift SIM kartlı versiyonu ile göründü. Çin pazarında satışa çıkmaya hazırlanan Galaxy Note 4, Çin kullanıcılarının çoğunun çift SIM kartlı modellere olan ilgisini dikkate alarak sadece Çin’de satışa çıkmak üzere yeni bir model hazırladı. Model ismi olarak bir değişiklik yok Samsung Galaxy Note 4 olarak geçiyor ancak model numarası Galaxy SM-N9100 olarak belirtilmiş.

Cihaz üzerinde 2 micro SIM kart yuvası bulunuyor. Bu kartlardan bir tanesi standart 3G/4G hatları desteklerken ikinci SIM kart sadece 2G desteği sunuyor. Yani ikinci SIM kart sadece konuşma, mesajlaşma ve 2G hızında internet için kullanılabilecek.

cift-sim-kartli-galaxy-note-4-haber-ici-resim

Teknik özellik olarak ise küresel pazarda satılan diğer Galaxy Note 4’lerden bir farkı yok. Çin’de satışa çıkacak olan Samsung Galaxy Note 4 SM-N9100‘ün içerisinde Qualcomm Snapdragon 805 işlemci bulunuyor. Ülkemizde satışa çıkan Galaxy Note 4’lerde ise bilindiği üzere Samsung’un Exynos işlemcisi yer alıyor.

Çift SIM kart desteği sunan Samsung Galaxy Note 4 SM-N9100 modelinin diğer ülkelerde ve ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağına ilişkin bir bilgi henüz bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.