Ana sayfa Oyun Clash Of Clans’da En Yaratıcı 10 Köy Tasarımı

Clash Of Clans’da En Yaratıcı 10 Köy Tasarımı

PAYLAŞ

Clash Of Clans oyunundaki rekabete kendini kaptıran köy sahipleri, Köylerini farklı kılmak adına, yaratıcı tasarımlarla karşımıza çıktı. Bu haberimizde sizlere Clash Of Clans’da En Yaratıcı 10 Köy Tasarımı’nı derledik.

Mobil oyunlar arasında en çok sevilen ve en fazla oynanan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans, her geçen gün daha da renkli köylerle karşımıza çıkıyor. Android ve iOS’da en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans, yayınlanan reklamlar ile beraber daha da fazla oynanıyor, durum böyle olduğu zaman oyunu oynayan kişiler arasında yaratıcı kişiler de karşımıza çıkmış oluyor. Zamanında FarmVille oyununda birçok köy sahibi kişi, oyunu fazla ciddiye almış bir rekabet içerisinde ilerliyordu. Clash Of Clans ile beraber bu rekabet ortamı çok daha fazla. Bu yazımızda sizlere, oyunda yer alan farklı köy tasarımlarını sunacağız .

Tasarımlar arasında en dikkat çekici 10 tasarımı sizlere derledik. Ancak baktığımız zaman iOS kullanıcılarıyla, Android Kullanıcıları arasında büyük bir rekabet var diyebiliriz.

clashofclashyaraticikoyler_9clashofclashyaraticikoyler_11clashofclashyaraticikoyler_7clashofclashyaraticikoyler_6clashofclashyaraticikoyler_5clashofclashyaraticikoyler_4clashofclashyaraticikoyler_3clashofclashyaraticikoyler_2clashofclashyaraticikoyler_1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.