Ana sayfa Rehber Clash of Clans En İyi Köy Dizilimi (Tasarımı)

Clash of Clans En İyi Köy Dizilimi (Tasarımı)

PAYLAŞ

Clash of Clans’ta kupa kaybetmemek için bina yerleşimi önemlidir. En iyi köyşehir dizilimi nasıl yapılır? En iyi savunma taktiği için binaları nasıl dizmek gerekir, hangi köy tasarımı daha güvenlidir, köyünüzü korumak için binaları nasıl yerleştirmeniz gerekir şimdi biraz bunlara bakalım. Clash of Clans için bizim tavsiye ettiğimiz en güvenli köy tasarımına ilişkin detaylar aşağıda.

Clash of Clans en iyi şehir dizilimi için öncelikle yapacağınız şey kupaları önemsemiyorsanız eğer ana binayı dışarıya almaktır. Ganimet depolarını olabildiğince içeride tutmak sizin için fazla ganimet kaybına yol açmayacaktır. Böylelikle daha fazla ganimet kasabilirsiniz. Amacınız kupa biriktirerek bulunduğunuz ligi üst sıralara taşımaksa ana binayı mümkün olan en güvenli yere yani duvarların içine almanız gerekir. Eğer depolarınızı korumak istiyorsanız en iç tarafa depolarınızı yerleştirmeniz gerekir. Her iki koşulda da yani ister köy binanızı ister depolarınızı koruyun farketmez ancak tek katmanlı sur çekmeyin. En iyi savunma için düşmanın merkezinize ulaşması için en az 2 sur sırası ile karşılaşmasını sağlayın. Bu sayede askerler ilk duvardan girip içerdeki binaları yıkarken, merkezde ikinci duvarın arkasındaki savunma birimleriniz düşman askerlerine daha uzun süre saldırabilir.

Clash of Clans içerisinde yapabileceğiniz en iyi köy dizilimleri resimlerinden önce bu oyun hakkında yazdığımız diğer yazılara göz atmanızı öneririz.

Clash of Clans En İyi Köy Yerleşimleri

Klan kalesini nerede olmalıdır?

Klan kalesinin etki alanı geniştir. Bu yüzden köyün olabildiğince en zayıf yerine yakın olan yerlere yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında köyün en iyi kapsayacak yeri seçip oraya da koyabilirsiniz.

Ganimet depoları ve savunma aletleri dışında kalan her olguyu köyün etrafına serpiştirin. Bu serpiştirmenin ardına savunma aletlerini sırasıyla topçu ve okçu ardına büyücü onunda ardına havan topu olarak yerleştirebilirsiniz.

Tuzakları duvarın hemen önüne dizebilirsiniz. Köyünüzde zayıf olan bir giriş alanı bırakıp önüne tuzakları koyabilirsiniz. En azından deneyin kafanıza yatmazsa tekrardan değişime gidersiniz. Clash of Clans için tavsiye edilen köy dizlimlerinin ekran görüntülerini sizlerle paylaştık. Karar sizin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.