Ana sayfa Oyun Clash of Clans En İyi Saldırı Taktikleri

Clash of Clans En İyi Saldırı Taktikleri

PAYLAŞ

Daha önceki yazılarımızda genel hatları ile Clash of Clans isimli strateji oyunu ile ilgili bilgilere yer vermiştik. İlk etapta Clash of Clans Taktikleri ile oyunu kısaca anlatıp genel ilerleyişten bahsetmiş, hemen ardından ise Clash of Clans En İyi Savunma Taktikleri başlığında nasıl savunma yapacağınıza ilişkin bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise sorularla Clash of Clans oyununda en iyi saldırı nasıl yapılırın cevabına bakacağız.

clash-of-clans-saldiri-taktikleri-3

Clash of Clans en iyi saldırı nasıl yapılır?

Bir kere leveliniz ne kadar düşükse yapacağınız saldırı da bir o kadar etkisiz olacaktır. Clash of Clans’ta en iyi saldırıyı yapabilmek için saldırabileceğiniz en iyi rakibi bulmakla başlamak işin yarısını halletmek demektir. Saldırı yapacağınız sizin seviyenize en uygun rakibi bulmanız durumunda başarı yüzdeniz %70 in altına düşmeyecektir. Fakat saldırı yapmada ki en önemli nokta ganimetin fazla olmasıdır. Ganimet ne kadar fazla gelirse o kadar başarılı bir saldırı yapmışsınız demektir. Bu nokta da başarı yüzdesi pekte önemli değildir. Clash of Clans saldırısında kalenizin kapasitesi ve içerisinde ki savaşçıların önemi gayet fazladır. Bu noktaya kesinlikle dikkat edilmesi gerekiyor. Gireceğiniz klan ne kadar iyi ve ne kadar fazla yardım yapıyorsa o kadar iyi gelişirsiniz.

clash-of-clans-saldiri-taktikleri-4

Clash of Clans’ta saldırı yaparken ilk olarak hangi savaşçıyı göndermeliyim?

İlk olarak en dayanıklı savaşçıyı göndermeniz gerekiyor. Eğer en dayanıklı savaşçınız devler ise devleri gönderin sonrasında bombacıları gönderip duvarları patlatın ki içeriye sızabilesiniz. Eğer duvarları eş zamanlı olarak patlatmazsanız aşırı bir savaşçı kaybı yaşayabilirsiniz. Kısacası en dayanıklı savaşçıları gönderip hemen ardına bombacıları göndermenizde fayda var.

Clash of Clans savaşında en fazla ganimeti nasıl elde ederim?

En fazla ganimeti elde etmek için en başta rakibinizi çok iyi seçmelisiniz. Ganimet fazla olduğu için sizden çok çok ilerde ki bir rakibe saldırmanız faydasız olacaktır. Sizin seviyelerinizde fazla ganimeti olan rakipler bulmanız her zaman faydalı olacaktır. Saldırıyı yaptıktan sonra ganimetin bulunduğu kısımda ki duvarlar eğer patlamışsa gönderin goblinleri ganimeti en hızlı bu şekilde alırsınız.

clash-of-clans-saldiri-taktikleri-son

Clash of Clans’ta saldırı yapılacak rakip nasıl seçilir?

Clash of Clans’ta dil seçeneklerini arada bir değiştirip farklı ülke oyunlarına bir göz gezdirmek fazla ganimet bulma olasılığınızı arttırır. Bu şekilde hem farklı ülkelerde ki köyleri görürsünüz hem de daha fazla ganimet elde etme şansınız artar. En iyi rakip seçme işlemi ise köyün yapısına bir göz atıp sonrasında ganimete bakarak en iyi seçeneği bulabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.