Ana sayfa Oyun Clash Of Clans Geliştiricisinden Yeni Oyun!

Clash Of Clans Geliştiricisinden Yeni Oyun!

PAYLAŞ
Clash Of Clans Geliştiricisinden Yeni Oyun!

Clash of Clans isimli oyunu ile mobil platformları kasıp kavuran Supercell firması, yeni strateji oyunu Clash Royale’i tanıttı.

Günümüzde mobil cihazlarda kullanılan teknolojiler başını almış gitmiş durumda. Eskiden sadece işlemci ihtiyacı duyan akıllı cihazlar, artık masaüstü platformlarda gördüğümüz tüm teknolojileri içinde barındırıyor. Masaüstü cihazlarda gördüğümüz oyunlardaki kaliteyi günümüzdeki mobil cihazlarda da alabiliyoruz. Hızla ilerleyen teknolojinin bize sunduğu bu nimetler karşısında bizlere düşen tek görev bu nimetlerin hakkını vermek oluyor. Supercell isimli firma bu teknolojileri en iyi kullanan geliştiricilerden biri.

Supercell, 2012 yılında mobil platformlarda yayımladığı Clash of Clans oyunu ile adını tüm dünyaya duyurmuş oldu. Strateji türünün mobil platformlardaki lideri haline gelen Clash of Clans tahtını kolay kolay başka bir oyuna bırakacak gibi durmuyor.

Strateji oyunlarında yakaladığını başarıyı devam ettirmek isteyen Supercell, yeni strateji oyunu Clash Royale ile mobil oyun pazarına sağlam girecek gibi görünüyor. Clash of Clans’a kıyasla karşılaşmaların canlı olarak karışılıklı bir şekilde yapıldığı bir oyun olan Clash Royale oyununda oyuncular savaşı kazanmak için rakibin kalelerini ve merkezini yıkmaya çalışacak. Clash of Clans’daki bazı karakterlere de bu younda yer veren Supercell, Clash of Clans’taki iksir mantığını yeni oyununa da uyarlamış.

Şimdilik sadece App Store’un Yeni Zellanda mağazasında indirmeye sunulan bu oyun ilerleyen zamanlarda tüm ülke mağazalardaki kullanıcıların hizmetine sunulacak. Yine de oyunu telefonunuza indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Clash Royale İndir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.