Ana sayfa Oyun Clash of Clans Köyü Satmak/Satın Almak/Devretmek

Clash of Clans Köyü Satmak/Satın Almak/Devretmek

PAYLAŞ

Mobil oyunlar arasında en çok oynanan oyunlardanclash of clans oyununda  hesap satışı, hesap alımı ve devri nasıl yapılır, bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Clash of Clans Köy / Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Clash of Clans son zamanların popüler oyunu hakkında çeşitli derlemelerde bulunmuştuk. Şimdi de oyundan sıkılan bir şekilde kurtulmak isteyen arkadaşlar için bazı çözüm önerileri sunmak istiyorum. İlk olarak oyunu bir gün satarım diye oynamaya başladıysanız sürekli kullandığınız bir e-posta adresinin dışında bir e-posta adresi ile oyuna başlamanızda fayda var. Çünkü oyunu devretmenin çeşitli yöntemleri olsa da en sağlam yöntem direk e-posta adresini vermekten geçiyor. Diğer türlü sürekli uğraş isteyen bir durum.

Clash of Clans Köyü / Hesabı Nasıl Devredilir?

Platform olarak Android ve iOS üzerinden gidelim. Aktarım yapmak için iki farklı platform olması gerekiyor. Android üzerinden Android’e aktarım yapamıyoruz. Aynı şekilde iOS üzerinden iOS’a da aktarım sağlamak mümkün olmuyor. Bu yüzden satış yaparken iOS kullanıcısıysanız Android’e aktarım yapabilirsiniz. En başta da belirttiğim kullanmadığınız bir e-posta adresi ile oyuna başlamanızın faydasını burada görüyorsunuz. Diğer türlü kullanmaya devam ettiğiniz e-posta adresini verip karşı tarafın oyunu indirmesini sağlamanız gerekecek ki uğraş isteyen bir durum.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.