Ana sayfa Windows 10 Cortana Yeni Özelliği ile Verdiğiniz Sözleri Hatırlatacak!

Cortana Yeni Özelliği ile Verdiğiniz Sözleri Hatırlatacak!

PAYLAŞ
Cortana Yeni Özelliği ile Verdiğiniz Sözleri Hatırlatacak!

Microsoft, Cortana’yı ara vermeden geliştirmeye devam ediyor. Üstün yapay zeka özelliklerine sahip Cortana Yeni Özelliği ile Verdiğiniz Sözleri Hatırlatacak!

Microsoft, Windows 10 için geliştirdiği sesli asistan Cortana‘ya kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre yeni özellikler ekliyor. Microsoft yetkililerince yapılan açıklamaya göre Cortana’nın yeni özelliği ortaya çıktı.

Yapılan açıklamaya göre Cortana artık söz verdiğiniz veya hatırlanmasını istediğiniz e-postaları etkinliğin yaklaşmasına yakın bir zamanda size haber verecek. Yeni özellik ile Cortana’nın daha kullanışlı ve daha fazla kitleye hitap edeceğini söyleyebiliriz. Kullanışlı olan bu özellik sayesinde sesli asistanınız yoğunluktan dolayı unuttuğunuz e-postaları size hatırlatacak.

Cortana Yeni Özelliği ile Verdiğiniz Sözleri Hatırlatacak!

Şimdilik sadece Windows 10 kullanıcılarına sunulan bu yeni özellik sayesinde unutkanlığa son verip daha verimli çalışmalara imza atabileceksiniz. Böylece e-posta aracılığı ile söz verdiğiniz davetleri veya planlamaları kaçırmayacaksınız.

Cortana’nın bu özelliğini kullanmak için Outlook veya Office 365 hesabınızı sesli asistanınıza bağlamanız yeterli olacak. Şu an sadece Windows 10 kullanıcılarına sunulan bu özellik, ilerleyen zamanlarda Android ve iOS kullanıcılarına da sunulması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.