Ana sayfa Dizi Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk Dizisinde Oynayacak!

Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk Dizisinde Oynayacak!

PAYLAŞ
Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk Dizisinde Oynayacak!

Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk Dizisinde Oynayacak! Suriyeli bir ailenin hayatını anlatan “Hayat Köprüsü” isimli film hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Dünya yıldızlarının bir araya geleceği Türk Dizisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya da Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie gibi bir çok dünya yıldızının rol alacağı Türk dizisi ortaya çıkmıştı.

Sosyal medya da karşımıza çıkan bu film hakkında bir çok yorum yapıldı. Özellikle Twitter’da bir takım haberler dikkat konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları bu haberlere sahte gözüyle bakıyordu ki, “Hayat Köprüsü” isimli Türk Dizisi hakkında yeni bir detay daha karşımıza çıktı. Savaştan kaçıp Türkiye’ye yerleşen Suriyeli bir ailenin zorluklarını konu alacak dizinin 3 sezon ekranlarda yer alacağı yönünde yeni detaylar karşımıza çıktı.

Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk Dizisinde Oynayacak!

Suriyeli ailenin yaşam hikayesini konu alan filmde dünya yıldızlarının yanı sıra Yeşilçam oyuncuları da yer alacak. Böylelikle hikayenin bazı kısımlarında ünlü yıldızlar, izleyicilere bazı bilgiler verecek. Ünlü Lübnanlı sanatçı Nancy Ajram, Angelina Jolie, Cristiano Ronaldo ve henüz isimleri belli olmayan bir çok Türk oyuncu dizi de yer alacak.

İç savaştan dolayı Türkiye’ye sığınan ailenin yaşam mücadelesi, bunun yanı sıra yaşadığı sıkıntılar bu dizide bir araya gelecek. İzleyicilere en iyi şekilde aktarabilmek adına ara ara bazı bilgiler verilecek. Hayat Köprüsü isimli dizi farklı altyazılar eklenerek Ortadoğu ve Latin Amerika ülkelerinde yayınlanacak. Dizi fragmanları için Gaziantep’de çekimlerin devam ettiği bilinirken, Türkiye’den kimlerin dizi de yer alacağına dair henüz net bilgiler verilmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.