Ana sayfa Oyun Crytek’in Sanal Gerçeklik Oyunu: The Climb Satışa Sunuldu!

Crytek’in Sanal Gerçeklik Oyunu: The Climb Satışa Sunuldu!

PAYLAŞ

Oyun piyasasında önemli bir yere sahip olan ve çoğumuzun yakından tanıdığı Crytek’in Sanal Gerçeklik Oyunu: The Climb Satışa Sunuldu!

Uzun bir süredir oyun piyasasında önemli bir yere sahip olan Crytek firması, yeni oyunlarını satışa sundu. 3 Türk kardeş, Cevat Yerli, Avni Yerli ve Faruk Yerli tarafından yönetilen Crytek, özellikle de Crysis, Far Cry gibi oyunlarla tüm dünyaya adını duyurmuştu. Firma CryEngine oyun motorunu kullanarak, geliştirdikleri oyunları dünyanın farklı ülkelerindeki oyun pazarında satışa Sundu. 1999 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Crytek firması, nihayet yeni oyunlarını duyurdu ve satışa sundu.

Crytek’in sanal gerçeklik adına attığı ilk adım olan oyun, The Climb adıyla Oculus Store’da yer aldı. Son 2 yıldır sanal gerçekliğin giderek yaygınlaşması ile, firmalar bu konuya fazlasıyla önem vermeye başladı. Sanal gerçekliğin önemini ve geniş kitlesini anlayan Crytek, The Climb oyunu ile sanal gerçeklik tutkusunu birleştirecek, böylelikle farklı bir deneyim ortaya çıkacak.

Crytek’in Sanal Gerçeklik Oyunu: The Climb

Oculus Rift destekli olan oyun grafikleri ve sesleri ile oldukça dikkat çekiyor. Şu anda sadece tek oyunculu olarak oynanabilen kaya tırmanış oyunu The Climb, özellikle de dağcılık eğitimleri için fazlasıyla iyi olabilir.

Oyunda farklı modlar mevcut. Örneğin öğretici modda oyunu başlattığınız zaman kendini yenileyebilen sonsuz sayıda kayada pratik yapabiliyorsunuz. Bunun dışında oyun içerisinde altı tane bölüm bulunuyor. Sanal gerçeklik deneyimini tam anlamıyla yaşayabileceğiniz The Climb oyununun resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun videosunu izlemek bile ayrı bir eğlence veriyor. Bu oyunu sanal gerçeklik gözlüğü ile birlikte tam uyumlu oynadığınızda, aldığınız zevki düşünün! Oculus Store’da 49.99$’dan satışa sunulan oyun, ilerleyen günlerde daha da farklı modlar eklenirse, tadından yenmez diye düşünüyorum.

Crytek’in sanal gerçeklik oyunu The Climb hakkında daha fazla detaya ulaşmak isterseniz oyunun resmi internet sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.