Ana sayfa Oyun CS:GO için Yeni Harita: “Canals” Güncellemesi

CS:GO için Yeni Harita: “Canals” Güncellemesi

PAYLAŞ
CS:GO için Yeni Harita: Canals Güncellemesi

CS:GO için Yeni Harita: Canals Güncellemesi bugün oyuncuların karşısına çıktı. Merakla beklenen CS:GO güncelleme detayları haberimizde.

Valve, Counter-Strike: Global Offensive için yeni ve kapsamlı bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıktı. “Canals” isimli Kanallar adına gelen haritayı oyuna dahil eden ekip, gerçekci grafiklerle oyunculara hitap ediyor. Daha öncesinde bir çok oyuncu, Kanallar isimli bu haritanın adını oyun dosyalarında görmüş, şaşırmıştı.

Aradan geçen zaman sonrasında Valve bu güncelleme ile yeni haritayı oyuna dahil etti. Haritayı incelediğimiz zaman CS:GO oyuncularının seveceği tarzdan bir tasarıma sahip. Dust 2 dokularını hatırlatan harita, oldukça geniş bir alana sahip.

CS:GO için Yeni Harita: Canals Güncellemesi

CT takımı için geniş bir alana yer verilirken, T takımı için daha küçük, saklanması kolay alanlara yer verilmiş durumda. Valve tarafından yapılan yeni güncelleme duyurusu ile, haritanın dünyadaki bir yer örnek alınarak oluşturulduğu söyleniyor.

Örnek alınan bu yer neresi bu konu hakkında henüz bir fikir yapılma da, yeni haritanın bir hayli gerçekci olduğunu söyleyebiliriz. İşte CS:Go’ya yeni gelen Canals isimli haritanın detaylarının yer aldığı görseller ;

CS:GO Canals haritası CS:GO Canals haritası CS:GO için Yeni Harita

Yaklaşık 420 Mb’lık güncelleme ile beraber oyuna yeni bir haritanın yanı sıra, Phoenix adındaki T takım oyuncusu modeli de güncellemeyle iyileştirildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.