Ana sayfa eSpor CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu!

CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu!

PAYLAŞ
CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu!

Rekabetin tavan yaptığı eSpor camiasındaki CS:GO Turnuvası bugün sonuçlandı. CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu!

Counter Strike ve bir çok oyunda Türkiye de takımlar yükselişe geçiyor. eSpor dünyasının gelişmesi sonrasında Türkiye de bir çok adım atıldı. Sponsorluk anlaşmaları, yeni takımlar derken bu sefer de Beşiktaş eSpor takımı kurdu.

Oyun camiası daha da büyüdü. Türkiye de oyuna verilen önem daha da arttı. Son yıllar da ülkemizdeki eSpor’un daha da gelişmesi ile beraber yatırımlarda yapılmaya başlandı. Ülkemiz bu alandaki en büyük başarılarından bir tanesine bu gece imza attı.

CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu!

Counter Strike: Global Offensive yani CS:GO’da uzunca bir süredir dünya şampiyonası sürüyordu. Şampiyona da ülkemizi gururla temsil eden Türk milli takımımız Arjantin ile arasındaki maç sonrasında 2-1 galip geldi. Ülkemizi gururla temsil eden takımımız, Dünya şampiyonu oldu. Her ne kadar başlangıçta biraz kötü performans sergilemiş olsa da CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu! Adını tüm dünyaya duyurdu.

Şampiyona da İstiklal Marşımızı tüm dünyaya duyurarak göğsümüzü kabartan takımımız başlangıçta kötü performans sergilese de daha sonrasında iyi bir dönüş yaptı. Turnuva’nın ilk maçında 11-0 skora sahip olan Milli takımımız, moralleri yüksek tutarak ilerleyen oyunlarda daha da iyi bir başarı yakaladı.

Başlangıçta 1-1 eşitlik sonrasında performansını arttıran Milli takımımız 2-1’lik skorla zafer müjdesini ülkemize verdi. Arjantin ile arasında harika bir maç sergileyen milli takımımız zirveye adını yazdırdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.