Ana sayfa Sinema Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Seri kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmi ile bir çok olumlu yorumla karşılanan Dağ serisinin yenisi : Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

İlk filmi ile izleyicileri hüzne boğan, Türk sinemasında nadir örneği bulunan Dağ serisinin yeni filmi yakında sinemada karşımıza çıkacak. İlk olarak 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, “Dağ” adıyla beyaz perde de izleyici ile buluşmuştu. Dağ filmini yayınlanmadan önce fragmanında yer verilen küfürden dolayı oldukça tepki çekse de filmin içeriği yavaş yavaş ortaya çıktıktan sonra, izleyicilerin bir çoğu gerek konusu, gerek senaryosu bakımından oldukça beğenmişti.

Başlangıçta olumsuz yorum ve tepkilerle karşılaşan film, daha sonrasında örneği çok olmayan bir filme dönüşmüştü. Dağ filminin çekimleri, çok ağır koşullarda gerçekleştirilmiş, buna rağmen film ekibi canla başla sinemaya taşımıştı. İlk filmin oldukça iyi yorum alması sonrasında Dağ 2 filminin yapımda olduğu haberleri karşımıza çıkmıştı. Sonunda merakla beklenen Dağ 2 filmi hakkında detaylar geldi.

Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Dağ 2’nin oyuncu kadrosunda tanıdığımız simalar yer alıyor. Murat Arkın, Ufuk Bayraktar, Çağlar Ertuğrul ve Murat Serezli’nin  yer aldığı film, ilk fragmanı ile 4 yıl sonunda izleyicilerin karşısına çıkacağını duyurdu.

Yönetmen koltuğunda oturan Alper Çağlar, yeni fragmanın yayınlanması sonrasında şu cümleleri kullandı: “Çok sabredildi. 4 sene sonunda izleyici ile buluşacağız. Bu yüzden size hediye olması için ufak bir teaser kurguladım. Dağ II, ilk filme göre daha hırslı ve daha özenli oldu.” Bu sefer gerçekten de gerek senaryosu, gerek oyuncuları ile daha da iyi bir film karşımıza çıkacak. Filmin çıkış tarihini merak edenler olmuştur. Fragmanda da yer alıyor, Dağ 2 – 4 Kasım 2016’da beyaz perde de karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.