Ana sayfa Sinema Dağ 2 IMDB’de 10 Üzerinden 10 Aldı!

Dağ 2 IMDB’de 10 Üzerinden 10 Aldı!

PAYLAŞ
Dağ 2 IMDB’de 10 Üzerinden 10 Aldı!

Vizyona girmesinin ardından kısa bir zaman geçen kahraman askerlerimizin hikayesini anlatan Dağ 2 IMDB’de 10 Üzerinden 10 Aldı! İşte detaylar.

Vizyona girmesinin üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen, Dağ 2 sinema’da gişelerde yukarılarda yer alıyor. Ayrıca en dikkat çeken diğer nokta ise, filmin IMBD’de 10 üzerinden 10 alması. Vizyona girmesi ile beraber konusu ile dikkatleri çeken ve oyuncu kadrosu, gerek senaryo ile beğenileri toplayan film, IMBD’de rekor bir puan aldı.

Bu zamana kadar karşımıza çıkan Türk yapımı sinema filmleri yüksek oylar almıştı. Ancak tam puan alan sinema filmimiz maalesef yoktu. İlk 3 gün içerisinde 223 bin kişilik rekora sahip olan Dağ 2, askerlerimizin zorlu şartlardaki eğitimlerinden, zorlu koşullardaki mücadelesine kadar ince ayrıntılara yer veriyor. Üstelik bu ayrıntılar, izleyiciyi sıkmadan, boğmadan karşımıza çıkıyor.

Dağ 2 IMDB’de 10 Üzerinden 10 Aldı!

Sinemaseverlerin büyük beğenisi toplayan film şu günlerde bir hayli gündemde. Sosyal medya’da ilk günden itibaren gündemde kalmayı başardı. Kahraman askerlerimizin öyküsünü anlatan film IMDB’de tam puan alınca tekrar gündeme geldi.

IMDB’de Türkiye’den bir çok kullanıcı tarafından verilen 10 üzerinden 10 verildi. Bu yüzden de puanda herhangi bir düşüş olmadı. Ülkemizde sinema sektörünün gelişmesine öncülük eden bu tarz filmlere sonsuz desteklerimizi sunacağımızı tekrardan hatırlatalım.

Film senaryosunun yanı sıra Ufuk Bayraktar, Çağlar Ertuğtul, Ozan Ağaç, Murat Arkın, Bedii Akın gibi oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda ise Alper Çağlar yer alıyor. Gerek senaryo, gerek oyuncu kadrosu ve gerek efektleri ile Dağ 2’yi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Dağ 2 IMDB sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.