Ana sayfa Akıllı Telefon Discovery Air Fotoğrafları – Galeri

Discovery Air Fotoğrafları – Galeri

PAYLAŞ

General Mobile’ın yeni akıllı telefonu Discovery Air’in fotoğrafları bu galerimizde sizlerle. General Mobile Discovery Air fotoğraflarından oluşan galerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz. GM Discovery Air fotoğrafları hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Cihazın tasarımı hakkında düşüncelerinizi bizlere iletmekten çekinmeyin.

Geçtiğimiz gün duyurulan General Mobile Discovery Air modelinin teknik özelliklerine, satış fiyatına ve çıkış tarihine General Mobile Discovery Air Çıktı! başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sadece 98 gram ağırlığında ve 5.1 mm kalınlık değerine sahip olan General Mobile Discovery Air, 799 TL fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Fiyat / performans konusunda değerlendirmek için henüz erken olsa da bizce cihazın tasarımı, kendi fiyat seviyesine göre son derece üst düzeyde.

MediaTek marka 8 çekirdekli ve 1.7 GHz hıza sahip işlemcisi, AMOLED ekran teknolojisini kullanan 4.8 inç büyüklükte ekranı ile Discovery Air, 2015 yılının iddialı akıllı telefonlarından bir tanesi olacak. 799 TL fiyatla 2 Şubat 2015 tarihinde satışa çıkacak olan Discovery Air, görüntüsüyle bizi etkiledi. Gorilla Glass 3 camı hem ön hem arkasında kullanan Discovery Air, görüntü itibariyle çok şık dursa da 1 GB RAM yani sistem belleği, 2015 yılı için ne yazıkki az kalıyor. Ancak yine de temel bir akıllı telefon kullanıcısıysanız sadece tasarımı için bile alınabilir bir cihaz olarak değerlendirebiliriz. Discovery Air’in fotoğraf galerisini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Discovery Air Fotoğrafları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.