Ana sayfa İlginç Ürünler Dizüstü Bilgisayar Şeklinde XBox One S Tasarladı!

Dizüstü Bilgisayar Şeklinde XBox One S Tasarladı!

PAYLAŞ
Dizüstü Bilgisayar Şeklinde XBox One S Tasarladı!

Daha öncesinde farklı tasarımlı cihazları karşımıza çıkaran Ben Heck bu sefer, Dizüstü Bilgisayar Şeklinde XBox One S Tasarladı! İşte o tasarım.

Genellikle yeni çıkan ve dünyada popüler hale gelen cihazlara farklı bir dokunuşla yaklaşan Benjamin Heckendorn(Ben Heck), XBox One S’den dizüstü bilgisayar tasarladı. XBox One S’i parçalarına ayıran Heck, daha sonrasında 3 boyutlu yazıcıdan bir kasa yaptı. Bu kasaya tüm parçaları yerleştirip, kameraların karşısına geçti.

Bu zamana kadar görünen en ilginç XBox One S’e sahip olduğunu açıkladı ve tasarladığı XBox’i kameralara gösterdi. Uzun bir süredir çalışmalarını yürüttüğünü söyleyen Ben, bu cihazın aslında portatif olduğunu ve isteyen, istediği yere götürüp oyun oynayabileceğini söyledi. Aslında bakarsanız, oldukça farklı bir kasa oluşturup, XBox’i buna yerleştirmek oldukça farklı  olmuş.

Dizüstü Bilgisayar Şeklinde XBox One S Tasarladı!

Ben Heck, daha öncesinde de XBox 360 ile buna benzer bir çalışma gerçekleştirmişti. Aylar süren çalışmalar ve 3D yazıcılara uygun taslaklar çıkarmanın sonucunda, dünyanın en farklı XBox’ına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ben Heck, tüm bu aşamaları ve aynı zamanda yapımları yaklaşık 30 dakikalık bir video haline getirdi. Bu video ile beraber XBox One S Dizüstü bilgisayar projesini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Videosunda sık sık, XBox parçalarının gerçekten düzenli olduğunu belirten Heck, bu yüzden yeni bir kasaya yerleştirmenin oldukça zor olduğunu da belirtiyor.

Microsoft’un XBox kasalarını oldukça sağlam yaptığını düşünürsek, bu konuda haklı diyebiliriz. Ben Heck tarafından tasarlanan Dizüstü XBox One S videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz. Belki ilham alıp, buna benzer bir çalışma yapanlar çıkacaktır :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.