Ana sayfa Sosyal Medya Bill Gates DJ Oldu ! İşte DJ Bill Gates ve Eşi Melinda

Bill Gates DJ Oldu ! İşte DJ Bill Gates ve Eşi Melinda

PAYLAŞ

Bilgisayarlarda kullandığımız Microsoft yazılımlarının babası Bill Gates DJ Oldu ! İşte DJ Bill Gates ve Eşi Melinda ile beraber viral video hazırladı. 

Teknoloji denildiğinde, özellikle bilgisayar denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi de hiç şüphesiz ki, Bill Gates‘dir. Teknolojiye, Bilgisayar dünyasına kattığı değer oldukça fazla. Bill Gates ve eşi Melinda bu zamana kadar birçok yardım kuruluşuna yardım etmiş, hatta ikili birlikte yardım kuruşulu bile kurmuştu. Yardım kuruluşlarına yaptıkları bağış ile gündeme gelen ikili, “gatesnotes.com” adresin de insanlar ile iletişimini kuvvetlendiriyor. Gatesletter.com adresinden de siteye giriş yaptığınızda notlara ulaşabiliyorsunuz. Yani bu adreste gatesnotes.com adresine yönleniyor. Bu internet sitesinin tanıtımı için, geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon’a konu olan Gates çifti bir sürpriz yaptı ve internet sitesinin tanıtımı için hazırlanan viral videoyu izlettiler.

Bill Gates ve Eşi Melindayı gördüğümüz bu viral tanıtım videosu kısa zaman sonra sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Her ne kadar ikili dışarıdan yaşlanmış görünse de, ruhlarının genç olduğunu ve sosyal medyayı nasıl aktif kullandıklarını da bu viral video ile kanıtlamış oldu. Lakin, bu çift nasıl dikkat çekeceklerini, gençlere nasıl hitap edeceklerini oldukça iyi biliyor. Bill Gates’in DJ olduğu ve eşiyle beraber dans figürleri ile karşımıza çıktığı Viral tanıtım videosunu izlemek isteyenler için, işte DJ Bill Gates ve Eşi Melinda ! 

İkilinin denklerine göre bu şekilde hareketli bir video ile karşımıza çıkması ayrıyetten, Bilgisayara yön veren isimlerden Bill Gates’in bu şekilde viral videoyla karşımıza çıkması tabii ki beklenen daha fazla ilgi çekti. Videoyu izlediyseniz, ikilinin sergilediği dans performansını da unutmamak gerektiğini söyleyebilirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.