Ana sayfa Android Flash Destekli Dolphin Browser Android N’i Destekleyecek!

Flash Destekli Dolphin Browser Android N’i Destekleyecek!

PAYLAŞ

Mobil platformlarda tarayıcılar, farklı özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Flash Destekli Dolphin Browser Android N’i Destekleyecek!

Popüler üçüncü parti yazılım Dolphin Browser güncellenerek Android 7.0 N’de destek verecek. En büyük özelliği Flash desteği olan tarayıcıyı güncelleyerek artık Android 7.0 yüklü akıllı cihazlarda kullanmakda mümkün olacak.

Güncelleme ayrıca yılbaşı temalı duvar kağıtları da içeriyor ve internet keyfini daha da arttırıyor. Dolphin Browser’ın güncellemeyle gelen bir diğer özelliği de artık yazılımdaki saklama alanını otomatik olarak temizlemesi. Eskiden bu sorun oluyordu ve tarayıcıda yeterli yer kalmayınca elle temizlemek gerekiyordu.

dolphin_browser

Eklenen özellikler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Artık yeni içerik paylaşım özelliğiyle diğer akıllı telefonlarla NFC bağlantısı yoluyla alışveriş yapmak mümkün olacak. Dolphin Connect özeliğiyle hız kadranlarını, eklentileri, temaları, özel ayarları ve dahasını senkronize etmek mümkün oluyor.

Eğer Chrome’la veya diğer standart Android tarayıcınızla uğraşmaktan sıkıldıysanız, Dolphin Browser’a bir şans vermenizi öneririz. Bugüne kadar Android ve iOS platformları için yüz milyondan fazla indirilen tarayıcıyla flash sitelerde rahatlıkla gezebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.