Ana sayfa Sosyal Medya Donald Trump’ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

Donald Trump’ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

PAYLAŞ
Donald Trump'ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

Siber güvenlik firmasında yaşanan durum sosyal medyanın gündeminde. Donald Trump’ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu! Yerine başkası getirildi.

Tüm dünyayı ters köşe eden ABD’nin başkanlık seçimleri sonrasında olaylar hala devam ediyor. Bir çok ünlü kişi tarafından aday gösterilen Hillary Clinton, seçimin kazananı olarak görülüyordu. Ancak Donald Trump’ın seçimi kazanması ile beraber bir çok durum da sonradan anlaşıldı.

Her ne kadar Donald Trump’ın başkan olmasına bir çok kişi üzülse de, hiç bir şirketin yöneticisi bu konu ile ilgili açıklamalar yapmadı. Veya paylaşımlar yapmadı. Ancak şimdi göreceğiniz Matt Harrigan isimli eski CEO, Donald Trump’ı öldüreceğini iddia ettiği için işten atıldı. PacketSled isimli bir firma da çalışan ve siber güvenlik alanında faaliyet sürdüren eski CEO, olaylara bir hayli kızmış. Arkadaşları tarafından sinir edildiği söylenen Matt Harrigan çok fazla sinirlenince, bir anda suskunluğunu bozmuş.

Donald Trump’ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

Donald Trump’ın ABD başkanı seçilmesi sonrasında Facebook hesabında paylaşımlar yapan eski CEO, Sniper tüfeğimi alıp Donald Trump’ı öldürmek için yola çıkacağım şeklinde tehdit durumları paylaşarak, küfür etmiş. Trump’ın zaferi sonrasında ortaya çıkan bu durum sonrasında CEO işten kovuldu ve yerine farklı birisi getirildi.

ss

Siber güvenlik firması PacketSled ise firmayı zora sokan Harrigan’ın işten çıkartıldığını ve yerine başkasının getirildiğini duyurarak özür mesajı yayınladı. Resmi sitede paylaşılan özür mesajları sonrasında eski CEO, bu olayın sadece şaka olduğuna inandırmaya çalışsa da, iş işten geçti ve CEO işten atılmış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.