Ana sayfa Oyun Dota 2 Sanal Gerçeklik Modu Geliyor!

Dota 2 Sanal Gerçeklik Modu Geliyor!

PAYLAŞ

Sanal gerçeklik sistemleri hakkında neredeyse her gün farklı bir haber geliyor. Bu haberlere bir yenisi eklendi : Dota 2 Sanal Gerçeklik Modu Geliyor!

Bir çok firma, sanal gerçeklik sistemlerini kullanmaya başladı. Oyunlar, uygulamalar vs. farklı bir deneyim sunuyor. Son olarak Valve, Dota 2 maçlarını sanal gerçeklik ile izleme imkanı sunuyor. Oyunculara, Sanal gerçeklik modu ile eğlenceli zaman geçirtmeyi amaçlıyor Şu an da Steam’e baktığımız zaman en çok indirilen oyunlar arasına adını yazdıran oyun, aynı zamanda yüksek bir hedef kitleye de sahip. Firma, dünya da en çok oynanan oyunlardan Dota 2’ye sanal gerçeklik sistemini ekleyerek ilginç bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Yakında Dota 2 Sanal Gerçeklik Modu SteamVR’da yer alacak. Bu modu tanıtan kısa bir tanıtım videosu da bir oyuncu tarafından Youtube’a yüklendi.

Dota 2 Sanal Gerçeklik Modu Geliyor!

Valve’nin bu zamana kadar oyuncuların isteklerine yanıt verdiğini biliyoruz. Ancak kısa zaman içerisinde oyunculardan gelen sanal gerçeklik önerisine de bu şekilde yanıt vermesi, sanal gerçeklik sistemlerine olan yoğun ilgiyi de gözler önüne serdi.

Steam’de sanal gerçeklik adına açılan SteamVR sayfasına giriş yaparak, burada çıkan izleyici modundan farklı bir deneyime ortak olabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüklerine sahip olan ve Dota 2’ye karşı ilgisi olanların bu mod ile eğlenceli zaman geçireceklerine eminim. Şu anda kısa bir tanıtım videosu yayınlayan Valve’nin izleyici modunu ne zaman Steam VR’e ekleyeceği konusunda herhangi bir net tarih yok. Ancak Dota 2’de artık gelenek haline gelen The International turnuvası, 8-13 Ağustos tarihleri arasında Seattle’da oynanacak. Buradan tahminde bulunmak gerekirse, sanal gerçeklik modunun bu tarihlere yakın gelmesi bekleniyor.

SteamVR Sayfasına ulaşmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.