Ana sayfa Sosyal Medya Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı!

Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı!

PAYLAŞ
Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı

Nevşehirden gelen bir haber şaşırttı. Başka ülke de yaşayamam sözünün hakkını veren haber : Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı! İşte detaylar.

Özellikle de inci sözlükte açılan konular ve bunların dışında farklı mecralardan gelen haberler sonrasında Başka ülkede yaşamam haberleri yaklaşık 3 aydır karşımıza çıkıp duruyor. Ancak iddia ediyoruz, bu sözün hakkını veren haber bu ! Çünkü ilk defa bu tarz bir olay gerçekleşti ve Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı!

Adana, Samsun ve İstanbul’dan bir çok haber geldiğinde Başka ülkede yaşayamam lafı klişe oldu artık. Klasik olarak düğünlerde takı töreninde altın görmeye alışıkken, alışa gelmemiş bir düğün Nevşehirde karşımıza çıktı. Nevşehir’in Gülşehir ilçesinin Tuzköy Mahallesinde ilginç bir olay yaşandı. Yıllardır telefon tamiri ve satışı yapan bu yüzden de lakap olarak “iPhone Osman” takılan adam, geçtiğimiz gün evlendi ve düğününde altın yerine iPhone takıldı. Düğüne gelenler, iPhone Osman ile fotoğraflar çekip, ilginç anlara şahit oldu.

Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı! 

Geçtiğimiz gün gerçekleşen düğün töreninde iş takı takmaya geldiğinde arkadaşları tarafından iPhone Osman’a bu zamana kadar ki en büyük sürprizlerden birisi yapıldı. Düğününde altın yerine iPhone takan arkadaşları, iPhone Osman lakabı takılan abimizi mutlu etti. Telefon satışı ve tamiri yapmasından dolayı iPhone Osman lakabı takılan abimize düğününde 15 bin lira değerinde 10 iPhone takılmış.

iPhone 4s’den iPhone 5s’e kadar takılan cihazlar hem gelenleri şaşırttı, hem de düğün sahiplerini. Geriye de bu mutlu kareler kaldı ;

Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı! Düğününde Takı Yerine iPhone Takıldı!  2

Daha öncesinde bu tarz haberler hiç duymadığımız için bizi gururlandıran iPhone Osman abimize ve arkadaşlarına teşekkür ederiz. Bu arada işinin hakkını verdirip, iPhone takanlara da helal olsun. Yeni evli çifte mutluluklar dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.