Ana sayfa İlginç Ürünler Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti ASAP Dash

Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti ASAP Dash

PAYLAŞ

Akıllı telefonların en büyük sorununa karşı geliştirilen ve oldukça hızlı şarj süresine sahip Dünyanın en Hızlı Şarj Aleti Asap Dash üretildi. 

Özellikle son günlerde birçok akıllı telefon piyasaya sürülüyor, birçok yeni cihaz tanıtılıyor. Peki ya bunların buluştuğu ortak nokta neresi ? hiç düşündünüz mü? Eskiden kullanılan cihazlar ile şimdiki cihazlar arasındaki en büyük artı ne ? Biz söyleyelim. Batarya ve şarj süresi. Geçmişte “Akıllı olmayan” cihazları kullandığımızda 15 güne kadar batarya gider, 14 gün gittiğinde üzülürdük. Şimdi ise 1 gün gitmemesine üzülüyoruz. Hal böyle olunca da akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmezleri taşınabilir batarya yani powerbank’lar ortaya çıktı. Böylece cihazların yarı yolda bırakmalarını önlemek adına yanımızda bu aletleri taşıyoruz. Tabii bunlarında bir eksisi var. O da cihazlarımızı oldukça geç şarj etmeleri. Yanınızda powerbank taşıdığınızda cihazınızı geç şarj ediyorsa, Asap Dash Powerbank ile tanışmanızın zamanı geldi.  ASAP Dash powerbank, hızlı şarj imkanı sağlamasının yanında yüksek kapasiteye sahip. Böylece diğer cihazlara göre kat ve kat daha üstün. 5.000 mAh kapasiteye sahip olan bu cihazın şarj gücü tam 3A. Üstelik, birçok cihazda denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış. Denenen cihazlara baktığımız zaman ;

  • iPhone 5 = 5 dakikada %100
  • iPhone 6 = 5 dakikada %75
  • Samsung Galaxy S5 = 5 dakikada %50
  • Samsung Galaxy S6 = 5 dakikada %55
  • 10 Dakikaya varıldığında bütün cihazların şarjı %100 olmuş oluyor.

asap dash şarj süresi

Eloksallı alüminyum yani güçlendirilmiş aluminyum ile tasarlanmış olan ASAP Dash üzerinde 17-21 V patentli hızlı şarj girişine sahip güç girişi, akıllı şarj USB girişi, micro USB girişi ile kullanıcıların karşısına çıkıypr.. ASAP Dash kullanımı sadece Android ve iPhone cihazlar için değil; tüm USB portuyla şarj olabilen cihazları şarj edilebiliyor. Ayrıca merak edenler için, cihazı daha yakından tanımamız adına hazırlanan tanıtım videosu var ;

Cihazlarımızda şarjımız %100 olduğunda bile hızlı şarj tüketimi bazı durumlarda gerçekleşiyor. Bu durumlardan en önemlisi ise şarj döngüsü. Piyasadaki powerbank şarj döngüleri 100-300 arasında değişiyorken ASAP Dash şarj döngüsü yaklaşık 500 kadar. Bu demek oluyor ki, çok kullanılan bataryaların ömrü 1 yıl iken ASAP Dash ömrü ortalama 3 yıl kadar. Yani kapasitedeki düşüş için batarya ömrü 3 yıl’a kadar uzuyor.

Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti Asap Dash Renkleri

ASAP Dash kullanıcıların gözüne hitap edecek 3 farklı renk seçeneği sunuyor. Silah metali, gümüş ve altın renkleriyle üretilen powerbank sadece 170 gram ağırlığında. Düşürme testlerinden geçmiş, kısa devreye karşı korumalı, ısınmaya karşı dayanıklı ve fazla şarja karşı önlemli olan ASAP Dash, Indiegogo üzerindeki hedefine kısa sürede ulaşarak oldukça ilgi topladı. Ürün hedefi $30000 iken, bitimine 2 ay kala bağış toplamı yaklaşık $80.000 oldu. Bu ürüne sahip olmak istiyorsanız şu an yapılabilecek en düşük bağış ise 59 Dolar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.