Ana sayfa İlginç Ürünler Araba Fiyatına Satışa Sunulan Dünyanın En Rahat Sandalyesi!

Araba Fiyatına Satışa Sunulan Dünyanın En Rahat Sandalyesi!

PAYLAŞ
Dünyanın En Rahat Sandalyesi!

Tasarım harikası olan ve fiyat etiketiyle de dikkat çeken koltuk sosyal medyanın dilinde. İşte Araba Fiyatına Satışa Sunulan Dünyanın En Rahat Sandalyesi!

Bir çok ilginç ürünü bu zamana kadar sizlere sunduk. Bazı ürünler gerçekten de ilginç olmasıyla dikkat çekerken bazıları da fiyatıyla dikkat çekiyordu. İnsanoğlu teknoloji geliştikçe akıllı telefon, bilgisayar ve daha bir çok cihazla daha çok zaman harcıyor.

Bilgisayar başında saatlerce zaman harcayanlar için tasarlanan Elysium isimli sandalye hem tasarımı hem de fiyatıyla dikkat çekiyor. Saatlerce zaman harcadığınız zaman çoğu zaman bel ağrısı, omuz ağrısı gibi sıkıntılarla baş başa kalabiliyorsunuz. Oldukça farklı bir mekaniğe sahip olan sandalye, bilim ve tasarımın buluşması ile tasarlandı. Detaylarıyla dikkat çekerken fiyatıyla cep yakıyor.

Tasarımcı tarafından açılan internet sitesinde yer çekiminin ele alınarak tasarlandığı özellikle vurgulanıyor. Koltuğun verdiği hissiyat ise oldukça mükemmel.

Araba Fiyatına Satışa Sunulan Dünyanın En Rahat Sandalyesi!

Elysium ismini koymak için oldukça çok düşünen tasarımcı, Yunan Mitolojisinden esinlenmiş. Lakin Elysium’un kelime anlamında baktığımız zaman kusursuz yer, cennet gibi yer anlamına geliyor. Tasarım harikası olan koltuk tam da bu durumlar için tasarlandı. Mühendislik harikası olan koltuğu tasarlamak tam 10 seneyi aldı. Biyoteknik alanında doktorasını tamamlamak üzere olan David Hugh tarafından tasarlandı ve satışa sunuldu.

kaplama

Tamamen kusursuz bir tasarıma sahip olan koltuğun en önemli özelliği vücudunuzu sarması. Ayrıca ofis koltuklarında geriye doğru yaslandığınızda ki geriye gitme olayı bu koltukta oldukça farklı. Geriye yaslandığınız zaman vücudunuzu daha da sıkı saran sandalyeyer çekimsiz ortamdaymış hissi veriyor.

Dünyanın En Rahat Sandalyesi: Elysium

Geriye Yaslanıldığı zaman sanki kilosuz bir bireymiş hissiyatı vermesi de bu koltuğun en önemli yanlarından birisi. Kilonuz ne olursa olsun, geriye yaslandığınız zaman kilonuzu hissetmiyorsunuz. Sandalyedeyken kuş tüyü gibi hafiflik hissi veriyor, böyle olunca da vücuttaki tüm eklemler ve kaslar dengeleniyor. Daha rahat ve zinde olabiliyorsunuz.

Elysium sandalyesini bu kadar anlattık, fiyatını da merak etmişsinizdir. Sandalye sınırlı sayıda satılacağı için 26 bin dolar fiyat etiketiyle alıcısını bekliyor. Ayrıca 70 farklı renk seçeneği bulunan sandalyenin , karbon fiber kaplamalı olduğunu da hatırlatalım.

Bu koltuğu almak yerine yurt dışından 37 tane iPhone 7 alabileceğiniz gibi, 8 tane tofaş veya stüdyo daire satın alabilirsiniz. Sıradan sandalye satın almak isterseniz de 780 tane ofis sandalyesi alabilirsiniz. Tabii verdiği hissiyatı alabilir misiniz, bilemeyiz. Tasarımcının açtığı internet sitesine şuradaki adresten ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.