Ana sayfa Otomobil Dünyanın En Süratlı Drift Rekoru Nissan GT-R ile Kırıldı!

Dünyanın En Süratlı Drift Rekoru Nissan GT-R ile Kırıldı!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar bir çok dünya rekorunu gördük. Guiness rekorlar kitabına yeni bir rekor yazıldı. Dünyanın En Süratli Drift Rekoru Nissan GT-R ile Kırıldı!

Nissan’ın
araçlarını bilmeyenler yoktur diye düşünüyorum. Özellikle de hız tutkunlarına özel ürettikleri araçlarla, Hız kelimesinin hakkını veren Nissan, dünya rekoru ile gündeme geldi. Nissan GT-R aracı ile yüksek hızlara ulaşanları gördük, geçirdik. Bu zamana kadar farklı farklı rekorlar gördük. Ancak hız ve drift kelimeleri birleştiğinde Nissan GT-R ortak noktada buluşuyor. Otomobillere hayranlık duyanlar var ise, özellikle de hız tutkunu iseniz, bu haberimiz sizi ilgilendiriyor.

Nissan GT-R’yi yan yan giderken izlediğimiz de verdiğimiz tepkilere, bir yenisini daha ekleyelim. GT-R ile yapılan bir deneme de rekorlar kitabına girildi. Yaptığı driftlerle çok sayı da drift şampiyonu olan, Masato Kawabata, Nissan GT-R kullanarak yeni bir rekor daha kırdı. Birleşik Arap Emirliklerindeki bir havaalanında 304.96 km ile drift yapan Kawabata, rekorlar kitabına adını yazdırdı. Dünyanın en süratli drift rekorunu kırarak, adeta Drift Kralı ünvanına sahip oldu. Japon drift ustası ve Nissan GT-R ile dünya rekoru kırılan videoyu izlemek için ;

Nissan GT-R ile kırılan bu dünya rekorunu izlerken bile ayrı bir heyecanlanırken, aracı kullananı düşünün birde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.