Ana sayfa Akıllı Telefon Dünyanın En Yüksek AnTuTu Puanını Alan Telefon : Vivo Xplay 5

Dünyanın En Yüksek AnTuTu Puanını Alan Telefon : Vivo Xplay 5

PAYLAŞ

Birçok amiral gemiye ters takla attıracak Dünyanın En Yüksek AnTuTu Puanını Alan Telefon : Vivo Xplay 5 ve sonuçları görenleri şaşırtmaya devam ediyor !

Dünyanın ilk 6 GB Ram’e sahip olan telefonu Vivo XPlay 5 ile bu zamana kadar ki tüm AnTuTu sonuçlarını unutun ! AnTuTu’dan aldığı puanı görünce şaşıracaksınız ! Geçtiğimiz günlerde LeEco isimli bir firmanın ürettiği Le X820 akıllı telefonun dünyanın en yüksek AnTuTu değerine sahip akıllı telefonu ünvanına sahip olduğunu biliyoruz. Yaklaşık olarak 1 hafta sonunda bu ünvan Vivo Xplay 5′e ait oldu. Dünyanın ilk 6 GB Ram’li akıllı telefonu olarak piyasaya sürülecek olan bu cihaz, 6 GB Ram ve yüksek özellikleriyle görenleri şaşırttı.

AnTuTu’yu bilmeyenler için kısaca bahsedelim. Akıllı telefonları, Performans ve özellik anlamında test eden bu program, cihazlara bir de puan veriyor. Ayrıca alınan puanlara göre diğer cihazlarla karşılaştırıyor. Test yaklaşık 5 dakika sürüyor. Bu süre sonunda da cihazınızın hangi sırada olduğunu görebiliyorsunuz. Şu ana kadar en yüksek puan LeEco Le X820 modeline aitti. Ancak bu rekor’da geçildi.

Dünyanın ilk 6 GB Ram’ine sahip Vivo Xplay 5, AnTuTu’dan 100 bin üzerinde alan yeni nesil amiral gemileri de toprağa gömmüş durumda. Firma her ne kadar ülkemizde pek tanınmasa da, AnTuTu’dan aldığı bu yüksek skor ve 6 GB Ram’li cihazı ile çok konuşulacağa benziyor. Vivo Xplay 5 AnTuTu’dan tam 162.610 puan aldı !

Dünyanın En Yüksek AnTuTu Puanını Alan Telefon

AnTuTu değerleri uzun zamandır saklanan cihaz özellikle grafik anlamında görenleri şaşırtıyor. AnTuTu’dan oldukça yüksek puan alan bu cihaz, en yüksek puanını da 68.636 puan’daki 3D alanında alıyor. Onu kovalayan ise tabii ki Ram oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.