Ana sayfa Akıllı Telefon E-ink Ekranlı iPhone 6 Kılıfı : popSLATE

E-ink Ekranlı iPhone 6 Kılıfı : popSLATE

PAYLAŞ

Düşük güç tüketimli E-ink ekrana sahip iPhone 6 kılıfı popSLATE satışa çıktı. iPhone 6’nın arkasına ikinci bir ekran ekleyen popSLATE kılıf ise iPhone 6’yı iki ekranlı kullanabilirsiniz. Telefonunuzun arkasında ikinci bir ekrana ihtiyaç duyuyorsanız bu ürün tam size göre.

Elektronik kitapların ekran paneli olarak karşımıza çıkan E-ink ekranlar, düşük güç tüketimleriyle ön plana çıkıyor. E-ink ekranlar hakkında daha detaylı bilgi için E-ink Ekran Nedir? E-ink Ne İşe Yarar? başlığımıza bakabilirsiniz. Şimdi popSLATE‘in detaylarına geçelim.

popSLATE, şimdilik sadece iPhone 6 için üretilmiş bir kılıf. Fakat tek görevi telefonunuzu darbelere karşı korumak değil. Bu yaratıcı kılıf popSLATE’in arkasında E-ink teknolojisine sahip 4 inç boyutunda siyah-beyaz bir ekran var. Kendi içerisindeki 240 mAh güce sahip pili ile, iPhone 6’nızda ikinci bir ekran görevi görüyor. popSLATE isimli kılıfın fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

popSLATE, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile 129 Dolara satılıyor. Telefonunuzla Bluetooth aracılığı ile iletişim kuruyor ve kendi uygulaması sayesinde arkadaki E-ink ekranda ne gözükmesini istiyorsanız onu belirleyebiliyorsunuz. Alışveriş listeniz, günlük yapılacaklar listeniz, gitmek istediğiniz adres, günlük spor programınız, galerinizden rastgele fotoğrafların gösterilmesi veya görmek isteyeceğiniz notlar gibi tamamen özelleştirilebilir ekranı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

popSLATE isimli kılıf, Micro USB üzerinden şarj oluyor ve 7 gün pil ömrü sunuyor. Yani haftada bir şarj etmeniz yeterli. Kırılmaya karşı dayanıklı bir ekrana sahip olan popSLATE kılıf, Apple tarafından onaylı bir aksesuar. Tanıtım videosuna ve popSLATE ile yapabileceklerinize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.