Ana sayfa Oyun E3’te Neler Oldu? (Kısım 1)

E3’te Neler Oldu? (Kısım 1)

PAYLAŞ

Oyun dünyasının kalbi olan E3 fuarı geçtiğimiz gün oyun severlere kapılarını açtı. Bundan önceki yıl beklediği ilgiyi göremeyen E3 oyun fuarı, bu sene geçtiğimiz seneye nazaran daha büyük bir ilgi ile karşılandı. Ve büyük bir ilgiyi hak etti desek yalan olmaz. İlk olarak efsane ile açılışı yapalım.

Doom geri döndü!

Bir zamanların efsane olan oyunu Doom’un nefes kesici ekran görüntüleri E3’te yerini aldı. Günümüz grafikleri ile bambaşka bir hale ve canlılığa bürünen Doom eminim eskisi gibi çirkin yaratıklarıyla oyun severlere unutulmaz dakikalar yaşatacak. Şöyle kısa bir oynanış videosu ekleyerek Doom’un dönüşünü kutlayalım, çünkü önümüzdeki yıl aramızda olacak!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=QiinO9JPUGw” width=”720″ height=”1280″]

Dishonored 2 duyuruldu!

Dishonored’ın ilk duyurulduğu zamanlar oyun severleri büyük bir heyecan kaplamıştı. Bu heyecanın meyvelerini alan Bethesda, Dishonored 2’yi duyurdu. Oyun için detay vermekten kaçınan Bethesda buna rağmen bir trailer yayınlamaktan kaçınmadı.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=AuXwI7zAxX0″ width=”720″ height=”1280″]

Elder Scrolls kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor!

Elder Scrolls, bu defa Legend adıyla bir stratejik kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hakkında animasyon trailer yayınlanan Elders Scrolls Legend ile alakalı pek bir şey bilinmiyor.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=X7VQa-sOlz4″ width=”720″ height=”1280″]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.