Ana sayfa Oyun E3’te Neler Oldu? ( Kısım 2 )

E3’te Neler Oldu? ( Kısım 2 )

PAYLAŞ

Oyun dünyasının kalbinden günlüklerimiz devam ediyor. Şimdiden 2015 E3 Fuarının en iyi E3 fuarı olduğu teknoloji-oyun sitelerinde konuşulmaya başlandı. Muhteşem açılışlar olsun, efsanelerin geri dönüşleri olsun, oyun firmalarının sahne performansları olsun fuardaki herkes ve her şey bu muhteşem günler için özel bir hazırlık yapmıştı sanki. Belki de E3 2015’i özel kılan bu hava olsa gerek. Bunu başka bir dosyada inceleriz. Şimdi karşınızda…

Halo 5: Guardians!

Çıktığı günden bu yana konsol oyunları arasında sayılı bir yere sahip olan Halo 5’in E3 2015 oyun fuarında çok oyunculu oynanış videosu yayınlandı. Belki de Halo severleri heyecanlandıran en büyük şey bu oldu. 27 Ekimde raflara geleceğini de ekleyelim.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=a6QcTY9LbPE” width=”720″ height=”1280″]

Dark Souls 3

Oyun dünyasında kısa bir seriye sahip olmasına rağmen sayılı RPG oyunlarından olan Dark Souls 3, E3 2015’te dikkat çekenler arasındaydı. Çıkış tarihi olarak 2016 işaret edilen oyun hakkında pek detay verilmezken From Software, iki dakikalık kısa bir video yayınlamaktan çekinmedi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3sMc2bnRc0o” width=”720″ height=”1280″]

Açılın, NFS geliyor!

E3 2015’e çalışmış bir şekilde karşımıza çıkan EA Games, yeni NFS bombasını patlattı. Yalnızca Need For Speed adı ile piyasaya sürülecek olan oyunun Rivals ile arasında birçok fark var. İki kat daha büyük haritaya sahip olacak yeni NFS’de çok daha fazla modifiye kombinasyonu barındıracak. 3 Kasım’da raflarda bulunacak oyun için bir de video var! Sabırsızlıkla bekliyoruz.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NQ8kxBIUAuo” width=”720″ height=”1280″]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.