Ana sayfa Oyun E3’te Neler Oldu? ( Kısım 4 )

E3’te Neler Oldu? ( Kısım 4 )

PAYLAŞ

E3 geçtiğimiz gün bitti fakat oyun firmaları hala tanıttığı oyunlara yeni fragmanlar eklemekten geri kalmıyor. Biz de bunları yavaş yavaş, sindire sindire sizlere aktarmak istiyoruz. Ve günlüklerimizin en sonunu ise E3’ün ihtişamına değinerek kapatmak istiyoruz. Fakat şimdi sırada konsol oyunlarının vazgeçilmezi olan Metal Gear Solid ile yalnız bırakıyoruz.

Metal Gear Solid 5

E3’te oyun severlerin gözlerini dolduran başka bir yapım. Gerçi E3’ün hangi sahnesi göz doldurmadı? Karşınızda Metal Gear Solid 5. 1 Eylül’de konsollar için çıkacak olan oyunun PC versiyonu ise 15 Eylül’de raflara çıkacak. Ve daha güzel bir haber: E3’te oynanılan 40 dakikalık oynanış videosu internete düştü. Bi’ süre sizi meşgul etmeyelim en iyisi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IE0y6bGAjZ0″ width=”720″ height=”1280″]

The Division

Tam adı Tom Clancy’s The Division olmasına rağmen kısa yazmak istedik ama yine de uzun halini belirttik. Neyse, Ubisoft tarafından geliştirilen oyunu birçok kitle sabırsızlıkla bekliyordu ve E3’te gövde gösterisi yaptı desek yanlış olmaz. 8 Mart 2016’da konsollar için ve PC için çıkacak olan oyunun buyrun fragmanı:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8Bc2fv0jcgg” width=”720″ height=”1280″]

Fallout 4

Açıkçası haberini duyurmak için sabırsızlandığım iki oyundan biri bu idi ve sonunda sizlerle. E3’te en fazla heyecan oluşturan oyunlardan biri oldu desek, hatta abartayım, en çok alkış alan oyunlardan biri. Fallout tam da bir yalnız yaşayanların vahşi dünyası. Artık her türlü beşeri yapıya karışabilecek, onu düzeltip, değiştirebileceksiniz ve kendi evinizi oluşturabileceksiniz.

Yapımcısının açıklamasına göre 400 saat Fallout 4’ün oynanmasına rağmen hala farklı şeylerle karşılaşıldığını belirtiyor. Ve özgürlüğün esas alındığı Fallout ile sizi başbaşa bırakalım:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bWuwLSFmATI” width=”720″ height=”1280″]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.