Ana sayfa Oyun E3’te Neler Oldu? ( Kısım 5 )

E3’te Neler Oldu? ( Kısım 5 )

PAYLAŞ

E3 2015 günlüklerimize devam ediyoruz. Sanırım son günlük yazılarından biri olacak. Gözüme çarpan birçok oyunu sizler için derlemeye çalıştım. Her oyunu duyurmak için yeterli vakit olmadığı için yalnızca sahnede gövde gösterisi yapan oyunlar için vaktimi harcamaya değer gördüğümü son yazımda söyleyeyim. Yoksa E3 2015 bu kadar da küçük bir organizasyon olmadı aksine tarihindeki en büyük E3 organizasyonu oldu. Şimdi sırada sürprizlerden biri var:

Unravel

Indie yapımlardan biri olan Unravel daha önce Sony’nin konferanslarından birinde görücüye çıkmıştı. E3’te ise bizleri 8 dakikalık bir oynanış videosu bekliyor. PS 4, Xbox One için çıkacak olan yapımın buyrun videosu:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Io__-5Uo-0s” width=”720″ height=”1280″]

Just Cause 3

Belki adını duymadığınız bu oyunun birinci ve ikinci oyunları kendisine kemik hayran kitlesi kazandırmaya yetti. Deus Ex, Metal Gear Solid, Halo tarzı oyunların olduğu oyun dünyasında maalesef yeni yapıtların dikkat çekmesi çok zor oluyor fakat Just Cause 3 bu engelleri aşacak gibi gözüküyor. Şu an Steam’de ön siparişte olan oyunun ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=aAz4O2ZbH9M” width=”720″ height=”1280″]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.