Ana sayfa İnternet Ekşi Sözlük İçerik Platformu Ekşi Şeyler Açıldı

Ekşi Sözlük İçerik Platformu Ekşi Şeyler Açıldı

PAYLAŞ

Ekşi Şeyler açıldı ! Uzun zamandır büyüme planları yapan Ekşi sözlük çalışmaların sonuna gelindi. Ekşi Sözlük İçerik Platformu Ekşi Şeyler Açıldı !

İnternet aleminin en çok ziyaret edilen sözlüklerinden olan Ekşi Sözlük genişleme kararı almıştı. Bu kararına bağlı olarak yeni internet sitesi ekşi şeyleri açtı ! Daha çok yetişkin insanların takıldığı ve düşüncelerini aktardığı eksi sözlük, onedio tarzındaki internet sitesiyle kullanıcılarına farklı bilgileri sunmayı amaçlıyor. Ocak ayında Ekşi sözlükte Kullanım sözleşmesi değişmiş, böylelikle telif sorunu da garanti altına alınmıştı. 17 yıldır internet aleminde eksisozluk.com adı altında kullanıcılarına hitap eden site, bu sitesinde de içeriklerini kullanıcılara sunacak. EksiSeyler.com internet sitesinin açılmasıyla beraber ekşi sözlükte ilgi çeken entry’ler bu internet sitesinde paylaşılacak. Şu anda tasarımında değişikliklerin yapıldığı internet sitesinin, kısa zaman da sıçrayış

Kültür, Bilim, Eğlence, Yaşam, Spor ve Haber kategorilerinde paylaşım yapmaya başlayan Ekşi Şeyler, ekşi sözlük bünyesindeki ekibiyle bu projeyi başarıyla yürütmeyi amaçlıyor. Ekşi Sözlük’te üye olan kullanıcılar entry açıp, bilgi paylaşımı yaparken, eksiseyler.com‘da sadece sitenin ekibi paylaşım yapabilecek.

OneDio’nun kısa zamanda kendine has içerikleriyle genişlemesinden sonra ekşi sözlük tarafından böyle bir platformun açılması, sözlüğün genişleme planları yaptığını gösteriyor. Ekşi Sözlük tarafından açılmış ve sözlükteki entrylerin derlenip, kullanıcılara içerikleri sunacak olan ekşi şeyler’in yeni paylaşım platformuna hem eksiseyler.com üzerinden hemde seyler.eksisozluk.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.