Ana sayfa İlginç Ürünler Elektrikli Bisikletler Arasındaki En iyisi FLUX!

Elektrikli Bisikletler Arasındaki En iyisi FLUX!

PAYLAŞ

Dünyadaki üretilmiş en kararlı Elektrikli Bisikletler Arasındaki En iyisi FLUX!

Bisiklette ana mil üzerinde yer alan motor ile birlikte, rahat ve güçlü bir sürüşü, kusursuz şekilde sunan FLUX elektrikli bisikletler, sahip olduğu özelliklere göre diğer kategorilerde yer alan rakiplere göre daha hafif bir yapıya sahip. En önemli özelliği ise Tesla Model S için kullanılan bataryaların burada da kullanılması sayesinde modeli diğerlerinden üstün kılıyor. Bir bisiklette olması gereken bir özellik artık bu modelde mevcut durumda. Bisiklet tutkunlarını yakından ilgilendiren bu yazımızda bisikletin bazı ayrıntılarına yer verdik.

FLUXi Roadster, Trail ve Attack olmak üzere üç ayrı model ile birlikte geliyor. Tam birbirinden farklı 5 adet sürüş moduyla, ister pedal çevirip ister otomatik olarak motorun gücünden yararlanabiliyorsunuz. İçerisindeki Tesla Model S’te kullanılan lityum yüksek kapasiteye sahip batarya ile ortalama olarak bir iPhone şarj edilebilir.

Elektrikli Bisikletler Arasındaki En iyisi FLUX 2

Elektrikli Bisikletler Arasındaki En iyisi FLUX!

Bisikletin özelliklerine gelecek olursak; saatte 40 km hıza çıkabiliyor ve bir şarj ile 70 km yol gidebiliyor. 165 kilo maksimum yük ile tepeleri tırmanabilen bisikletin full şarj olma süresi ise sadece 6 saat. Şarj edilmesi için bisiklete gerek olmadığından dolayı ürünün taşınmasına da gerek kalmıyor. Bisikletin ağırlığı ise sadece 22 kg ve en önemli özelliğine gelecek olursak orta motor sistemi kullanılması. Ana mil üzerinde bulunan motor, diğer elektrikli bisikletlere göre daha az devre ve kabloyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Gücü ise 3 kat daha yüksek. Böylelikle bisikletin tırmanma ve çıkabildiği en yüksek hıza ulaşması çok kısa sürede gerçekleşiyor. Hidrolik disk frenleri, Shimano vites sistemi, arka aydınlatmalı LCD ekran gibi özellikleriyle göz dolduran bu süper ötesi bisiklet, 27.5 jantlara sahip.

Roadster’dan farklı olarak Attack ve Trail sürümlerinde alüminyum gövdeye süspansiyonlar ekleniyor. Bundan farklı olarak Attack sürümünde kullanılan batarya, 468WH yerine 612WH, FLUX Roadster 1099, FLUX Trail 1299, FLUX Attack 1799 dolardan satışa sunuldu.

FLUX bisikletler hakkında detaylara ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.