Ana sayfa Akıllı Telefon En İnce Samsung : Galaxy A7 Fotoğrafları

En İnce Samsung : Galaxy A7 Fotoğrafları

PAYLAŞ
Samsung Galaxy A7

Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en ince telefonu olan Galaxy A7‘yi satışa çıkardı. Metal kasalı Galaxy A7‘nin fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha önce paylaşılan görsellerin aksine Galaxy A7’yi detaylarıyla görmek istiyorsanız sayfayı biraz aşağı kaydırmanız yeterli.

İlk olarak Aralık ayının başında Samsung En İnce Telefonun Peşinde : Galaxy A7 başlıklı haberimizde bahsettiğimiz Galaxy A7’nin özelliklerine ise Aralık ayının sonunda paylaştığımız Samsung Galaxy A7 Özellikleri Ortaya Çıktı başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz. Samsung’un yeni A serisi akıllı telefonları arasındaki en üstün özellikli model olarak karşımıza çıkan Galaxy A7 ilk kez görücüye çıktı. Galaxy A7’nin en önemli özelliği Samsung’un en ince akıllı telefonu olması. Metal kasaya geçişle birlikte daha ince akıllı telefonlara yönelen firma, Galaxy S6’dan önce metal kasa üzerinde iyice çalışmış görünüyor.

Galaxy A7 modeli 6.3mm kalınlık değerine sahip. Bu değer, Samsung’un en ince telefonu olduğunu bizlere gösteriyor. Tamamı tek parça metal gövde, 5.5 inç ve Full HD çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekran, 2600 mAh batarya, Snapdragon 615 1.5 GHz işlemci, 2 GB sistem belleği (RAM) ve 16 GB dahili depolama alanı, Galaxy A7’nin temel teknik özelliklerinden. Samsung Galaxy A7 modeli Malezya’da satışa çıktı. Galaxy A7 kaç para derseniz cevabınız 420 Dolar.

Galaxy A7 Fotoğrafları

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.