Ana sayfa Akıllı Telefon En İnce Telefon Vivo MX5 Max Satışa Çıktı!

En İnce Telefon Vivo MX5 Max Satışa Çıktı!

PAYLAŞ

Akıllı telefon sektörünün yenilikçi firmalarından bir tanesi olan Vivo, geçtiğimiz haftalarda dünyanın en ince telefonunu duyurmuştu. Sadece 4.75mm kalınlığa sahip olan metal gövdeli Vivo MX5 Max modeli satışa çıktı. 22 Aralık tarihinde resmi olarak satışa çıkacak cihaz ilk olarak Hindistan’da görüldü.

vivo-mx5-max-satisa-cikti-4

İncelik konusunda bir dünya rekoru kıran Vivo MX5 Max modeli, Çin menşeili bir ürün. İlk etapta Çin’de satışa çıkacağı beklenen cihazın Hindistan’da da satışa çıkacağı ortaya çıktı ve fiyatı belli oldu. Hindistan telefon pazarında resmen lanse edilen cihazın fiyatı bütçe dostu.

vivo-mx5-max-satisa-cikti-3

En İnce Telefon Vivo MX5 Max Satışa Çıkıyor başlığında 486 Dolar olarak belirlenen fiyatı sizlere aktarmıştık ancak bu fiyat Çin’e özeldi. Hindistan için belirlenen satış fiyatı ise 525 Dolar. Güncel iPhone modellerinin 700-900 Dolar aralığında olduğunu düşündüğümüzde uygun fiyatlı olarak nitelendirebiliriz.

vivo-mx5-max-satisa-cikti-2

İlk olarak Ekim ayının sonlarında bir söylenti olarak ortaya çıkan dünyanın en ince akıllı telefonu (Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu Geliyor) artık resmen satın alınabilir duruma geldi. Teknik özellikler olarak çok üst seviye sayılmasa da fiyatına ve inceliğine göre kabul edilebilecek seviyelerde bir akıllı telefon olduğunu belirtebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.