Ana sayfa Uygulama En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

PAYLAŞ

Kameraların telefonlarda tanıtıldığı günden bu yana aradan 14 koca yıl geçti ve teknoloji iyiden iyiye gelişti. Özellikle Samsung Galaxy S5 gibi devasa sensörlü telefonlar modayken, aynı zamanda yarı kamera, yarı telefon şeklinde olan Galaxy K Zoom gibi modeller de üretildi. Bu yazımızda ise size en başarılı Android kamera uygulamalarını tanıtacağız.

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz çok sayıda fotoğraf uygulamaları mevcut. Ancak biz burada sizler için en kullanışlı ve en popüler Android fotoğraf uygulamaları derlemesi hazırladık.

Android Fotoğraf Uygulamaları

 

İşte en iyi Android fotoğraf uygulamaları :

Paper Camera
İnsanların fotoğraf çekerken en çok kullandığı şeyden biri de filtreler ve Paper Camera bu konuda epey seçenek sunuyor. Özellikle fotoğraflarını eskiz çalışmasına çevirmeyi sevenlere tavsiye edebiliriz.

Paper Camera’da 14 tane filtre bulunuyor ve aynı zamanda var olan fotoğraflarınızı da düzenleyerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Instagram
Bugünlerde neredeyse her akıllı telefonda yer alan Instagram’ı sanırız pek tanıtmaya gerek yok. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra iyice popüler hâle giren Instagram aynı zamanda Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare gibi platformlarla da entegre olaarak çalışıyor.

Camera ZOOM FX
Aslında Camera Zoom FX çok fazla yeni özellik sunmasa da, eklenti indiren kullanıcılar için harika bir seçenek. Uygulamaya 90’ın üzerinde farklı eklenti indirilebiliyor. Bu da demek oluyor ki fotoğraflarınızı rahatlıkla düzenleyebiliyorsunuz. Android fotoğraf uygulamaları arasında Camera ZOOM FX ek özellikleri ile dikkat çekiyor.

Aynı zamanda programda sesli çekim özelliği de yer alıyor. Yani parmağınızı şıklatarak fotoğraf çekmeniz mümkün.

Cymera
Cymera da hem varolan fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, hem de yenilerini çekip saniyeler içinde birbirinden güzel efektler katabileceğiniz bir uygulama. Aynı zamanda yüz detektörü de bulunuyor ve suratları birbirinden komik hâllere sokmak mümkün hale geliyor.

Eğer Cymera ilginizi çekerse, BeautyPlus uygulamasına da bakmanızı tavsiye ederiz.

Camera HDR Studio
Fotoğraflarınızı HDR hâle getirmeye yarayan bu uygulamada 9 HDR modu, 50 renk efekti, 12 artistik efekt ve dahası yer alıyor. Ayrıca cihazınızın hızına göre saniyede 30’a kadar fotoğraf çekmeyi sağlıyor. Fazla güçlü olmayan telefonlarda ise saniyede 10 tane fotoğraf çekebiliyorsunuz. Yüksek hızda çekim yapabilen Android fotoğraf uygulamaları arasında Camera HDR Studio’nun önemi büyük.

Eğer HDR işini seviyorsanız ama bu program size hitap etmediyse, HDR Camera‘yı da deneyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.