Ana sayfa Oyun Epic Games’te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games’te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu!

PAYLAŞ
Epic Games'te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz
Epic Games'te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz

Bu zamana kadar sık sık kampanyaları ile gündeme gelen Epic Games’te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu! İşte detaylar.

Son zamanların en popüler oyun istemcileri arasında hiç şüphesiz Epic Games Launcher yer alıyor. Popüler oyun platformları arasında yer alan Epic Games, yeni kampanyaları ile gündemden düşmüyor.

Oyuncular için sık sık ücretsiz oyun dağıtan platform, 2 oyunu daha ücretsiz yaptı. Epic Games yaklaşık 1 aydır, neredeyse her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Platformun son olarak geçtiğimiz günlerde başlattığı kampanya ile Assassin’s Creed Syndicate ve Faeria oyunlarını ücretsiz almak mümkün.

Epic Games’te 200 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu!

Normal değerleri toplamı 200 TL’den fazla olan oyunu, ücretsiz bir şekilde alabilir, Epic Games Launcher indirerek oyunları oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition ÜCRETSİZ almak için: Tıklayın
Faeria Ücretssiz almak için: Tıklayın

Ayrıca, bilgisayarım kaldırmaz ya da hard diskimde yer yok diyorsanız;

Sizi Geforce Now ile İstediğiniz Tüm oyunları oynayın yazımıza davet ediyoruz. Geforce Now, geçtiğimiz günlerde Epic Games ile anlaşma yaptıklarını açıkladı. Platformun artık  entegre olduğu da verilen haberler arasındaydı.. Bu güzel haber sonrasında Epic Gamesten aldığınız ücretsiz oyunları da kolay bir şekilde oynayabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.